Wpis z mikrobloga

Hej mirasy! Mam 2 skiny do P250 więc postanowiłem jeden oddać dobrej duszyczce. Jest to P250 Supernova MW z nametagiem "Headshock" oraz naklejką Virtus.pro Katowice 2015. Wiadomo nie jest to skin wart 10€ (może i na takie przyjdzie czas? ( )), ale mam nadzieję, że komuś się spodoba i go zechce. Plusy liczę do 22:00, losowanie jutro koło południa. Jak będzie dużo chętnych to postaram się coś jeszcze do puli dorzucić.

Przy okazji, zauważyłem że coraz więcej ludzi oddaje swoje skiny, można stworzyć do tego osobny tag.

#rozdajo #csgo #rozdajosteam #virtuspro
Poroniec - Hej mirasy! Mam 2 skiny do P250 więc postanowiłem jeden oddać dobrej duszy...

źródło: comment_c6VANkI9yfVXs1uStyC6adJvWEsUfU7o.jpg

Pobierz
  • 38
A tak względem oddawania skinów... W sumie możnaby stworzyć tag #wykopraffle, ja będę mieć pewnie jeszcze kilka skinów do rozdania, a w przyszłości jeśli odzew byłby pozytywny - przyjmować skrzynki/klucze od osób które po prostu nie otwierają ich. Z takich openingów skiny lądowałyby na #wykopraffle gdzie po prostu cała społeczność #csgo z wykopu miałyby szanse je wylosować. Taka tylko luźna sugestia.
Miało być koło południa, no ale...

P250 "Headshock" Supernova trafia do @pavaczek. Tym bardziej się cieszę że po przejrzeniu Twojego profilu okazało się, że dopiero zacząłeś grać.

Z racji dużej ilości chętnych kupiłem klucz do Phoenix Case i uznałem, że to co wypadnie oddam... Wyszedł Tec-9 Sandstorm (StatTrack). On ląduje do... @Tysiak1000. Wymiana gdzieś za tydzień po zdjęciu blokady.

Dodatkowy skin zaznaczony był przez przypadek do 20:00, mam nadzieję że