Wpis z mikrobloga

@jombsik: Hierarchia klas w grze:

Druid, Chanter, Monk - top tier classes, pretty much everything they have is awesome

Fighter, Cipher, Rogue - very good classes - most of their stuff is useful barring a few exceptions, maybe not as powerful as the top 3

Priest, Barbarian, Wizard, Paladin - All of these classes are good, situationally great or even OP but they're all missing a little something, feel wise or
  • Odpowiedz
@wielooczek: @Myrten: no to nic, wygląda na to że zacznę jeszcze raz i teraz zagram Łotrzykiem. Serio jest dobry? Rozumiem, że zyskuje pewnie opcje dialogowe, otwieranie zamków, rozbrajanie pułapek - to główne bonus. Ale dla mnie najważniejsze: czy w walce daje rade?
@NiespokojnySzachista: same here ;D
  • Odpowiedz
@jombsik: @NiespokojnySzachista: Łotrzyk jak najbardziej daje radę w walce, zarówno dystansowej, jak i w zwarciu (w zależności od buildu). Widziałem parę ciekawych buildów, ale ten najbardziej mi się podoba: https://www.youtube.com/watch?v=lF4pmJTX39E
(zwróćcie uwagę jednak, że autor skorygował w komentarzu, że warto dać więcej dexa).

Niestety jeszcze nie mam dostępu do garłaczy, dlatego posiłkuję się moimi dwoma pistoletami (oba znalezione dzięki zwiadowi- jeden prawie na początku gry, drugi na plaży na południe
  • Odpowiedz
@wielooczek:
@NiespokojnySzachista:
o kurcze, to ja nic nie wiedziałem o żadnych tajnych skrytkach ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zbudowałem sobie maga i ogólnie tez jakoś średnio bo mam tego drugiego maga elfa i wojownika spod drzewa wisielców i ciężkawo w świątyni idzie. bym wywalił tego elfa bo 2 magów to chyba za dużo, ale szkoda mi jakiś questów czy czegoś później, co poradzicie cumple?
  • Odpowiedz
@domel88: Możesz w gospodzie "wynająć" (stworzyć) dodatkową postać, którą potem najwyżej odłączysz, jak zrobi się tłoczno. W grze jest 8 kompanów fabularnych, czyli i tak musiałbyś zagrać dwa razy, żeby wszystkich poznać.
  • Odpowiedz