Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki i Cumple Co sie #!$%@?ło Dawno nie było konkursu wiec czas na male #rozdajo Jutro w UK jest do wygrania 47 mln funciaków + 10 osob wygra na 100% po 1 mln ! i jakieś ałto

£47,000,000

> MEGA FRIDAY
> And 10 guaranteed UK Millionaire Maker winners of £1,000,000 and A DREAM CAR

WIEC JESLI NIE CHCESZ BYC POLSKIM CWELEM JAK JEDEN Z CELEBRYTÓW I MARZYSZ O SUPER WAKACJACH, NA KTORYCH NIE MUSISZ ODDAWAC ZAKUPIONYCH RZECZY Z POWROTEM DO SKLEPU PRZED WYJAZDEM TO TEN KONKURS JEST DLA CIEBIE !

JESLI WYGRAM CHOCIAŻ 1 MLN FUNCIAKÓW TO DAM 100 OSOBOM KTÓRE ZAPLUSUJO TEN WPIS PO 2000 ZŁ I 50 OSOBOM KTÓRE MNIE OBSERWUJO PO 1000 ZŁ.

Mam 9 zdrapek i 1 kupon na euro lottery! (ALE JUTRO JEST LOSOWANIE WIEC DOKUPIE ZE 4-5 JESZCZE DZIS WIECZOREM I JUTRO - ONE TEŻ ZOSTANĄ TU OPUBLIKOWANE I BĘDĄ BRAĆ UDZIAŁ W KONKURSIE) 5 z nich przeznaczę dla 5 osób które zaplusujo ten wpis a 4 przeznaczę dla 4 osób które obserwujo mój profil. Można wziąć udział we wszystkich konkursach, nagrody się kumulujo! Wyniki konkursu będą o 00:00 w nocy polskiego czasu pod warunkiem że będzie minimum 500 plusów na zdrapki i 1000 na Euro Lottery. .Jeśli nie będzie, cała kasa dla mnie. . #rozdajo #konkurs #glupiewykopowezabawy #rozdajozadarmo #zdrapki #bart88ukstyle #cebuladeals @powodzenia wszystkim!
bart88uk - Mirki, Mirabelki i Cumple Co sie #!$%@?ło Dawno nie było konkursu wiec cza...

źródło: comment_wTXXjInucmWpbhlLiwgFCcoXO2WYwr6i.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Jest tu ktoś kto policzy z Rach. Prawdopodobieństwa jaka jest szansa i jaka wypłata z gry? Nie wiem czy sie opłaca plusowac, rozdajo ma sens kiedy rozdaje sie rowbowartosc jednej cebuli
  • Odpowiedz