Wpis z mikrobloga

Jeszcze trzy godzinki i do domu, jutro piąteczek i weekend!

Siedzę właśnie w #pracbaza i się #!$%@? słuchając muzyki bo mamy zawsze luźną atmosferę tutaj, teoretycznie powinienem coś robić ale jak zrobię to jutro to nic się nie stanie więc sobie czytam mirko i leże na moim fotelu, ale czasami czuję się z tym źle, że nic nie robię czy ktoś z was tak ma?

A tak po za tym to słońce za oknem moztno - wiosna idzie pełną parą aż się nie chce tutaj siedzieć.

#pytanie #pracbaza - Nie wiem czy dobrze taguję bo jestem newfagiem ()
  • 7
@Hessin: no cześć
@pavulon78: No ja mam taki zespół że każdy robi jak najmniej ale żeby wszystko działało i był spokój więc robię to samo ale jak przyszedłem pierwszy raz tutaj do roboty to dwa razy więcej robiłem,a teraz się nauczyłem od reszty zespołu i jakoś tak mam (ʘʘ)
@negatywne_myslenie: Ja odkąd już nie jestem z moja dziewczyną która miała 3 koty to bardzo chcę mieć kotka ;_; Po rozstaniu tęskniłem za nią i za kotami, ale teraz już tylko tęsknie za kotami i może jak się przeprowadzę to przygarnę jakiegoś z schroniska ale chce być pewny że będę sam w stanie się nim zaopiekować :3 albo znajdę nową która będzie miała kota ( ͡° ͜ʖ ͡°