Wpis z mikrobloga

Mirkowy email zaufania:

W sobotę byłam z moim #niebieskipasek na urodzinowej domówce u jego kolegi. No i jak to faceci, ostro się nawalili. Wzięło się im na wspomnienia i jeden chlapnął, że mój #niebieskipasek swój pierwszy raz przeżył z dziwką. Osłupiałam, jego kumpel również miał złą minę jak zobaczył moją. W tamtym momencie impreza się dla mnie skończyła i szybko wróciliśmy do domu.

Mój Mirek, 26lvl, z tego co wiedziałam wcześniej dość długo cierpiał na brak #zwiazki i #tfwnogf - co dla mnie dziwne, bo mimo przeciętnej aparycji jest bardzo wartościowym człowiekiem. Nie mogłam jednak uwierzyć, że zdesperowany mógł posunąć się do czegoś takiego. Na drugi dzień na spokojnie odbyłam z nim poważną rozmowę. Niestety potwierdził się najgorszy koszmar... Niebieski powiedział, że to prawda, że przez praktycznie całe studia był #przegryw i do tamtego okresu jego jedynym sukcesem na polu damsko męskim było jak to powiedział "przelizanie jakiegoś paszteta by spróbować jak to jest". Więc jego kumple wpadli na pomysł znalezienia mu prostytutki, która pokaże mu co i jak. Tak zrobili, a nawet zrzucili mu się na nią. Tak oto kilka tygodni przed 24 urodzinami mój facet stracił swoją cnotę... Co najgorsze powiedział, że nie żałuje nic a nic, bo bez takiego zdecydowanego kroku dalej tkwiłby w #tfwnogf, "aż stanie się wizardem" #pdk. A nie chciał mi mówić, bo to wg niego nie miało znaczenia i sam się nie dopytywał o moją przeszłość, bo niby każdy ma jakieś grzeszki na sumieniu.

Powiedzcie #rozowepaski, co ja biedna mam zrobić? Całe moje wyobrażenie o nim legło w gruzach. Nie rozumiem jak można korzystać z takich brudnych, syfiastych panieniek. Brzydzę się tym ;( Dla mnie to szczyt upodlenia. Co prawda miał jeszcze przede mną normalną partnerkę, ale nawet jakby nie miał żadnej to i tak niczego by to dla mnie na gorsze nie zmieniło. Całe szczęście że oddaje regularnie krew, przynajmniej wiem że jest czysty i nie złapałam nic od niego...

#mirkowyemailzaufania

Do dzieła mirabelki i mircy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@technouber: Jutro się wypowiem.

// \ // \ // \ // \ // \ // \ // \ // \ // \ // ★★★★ \ // \ // \ // \ // \ // \ // \ // \ // \ //
Honorowy Stulejnerał. Zwierzchnik sił stulejnych Rzeczmirkowej Stulejnej.
// \ // \ // \ // \ // \ // \ // \ // \ // \ // ★★★★ \ //