Wpis z mikrobloga

Mirki, wiecie gdzie zakupię, zrobię taki lub podobny sklep internetowy do keye.pl ?
Uważacie,że jest to idywidualne zamówienie, czy strona powstała w oparciu o jakiś system do sklepów internetowych?
A może możecie mi polecić jakąś dobrą, tanią bądź darmową platformę do tego typu usług?
#webdev #webdesign
  • 6
  • Odpowiedz
@OnionMan: darmowa platforma do czegos takiego, raczej watpie :D nie mam doswiadczenia z tskim systemem, ale z moich ditychczasowych doswiadczen wynika ze jak chcesz cos robic dobrze, to musi to byc napisane "na miare" bo inaczej sa same problemy (tego brakuje, to nie dziala jak oczekiwano itp historie)
  • Odpowiedz
@OnionMan: PrestaShop, Magento, VirtueMart, WooCommerce czy cokolwiek co obsługuje płatność przez internet. Potem dopisać do tego tylko moduł, że jak płatność zaakceptowano to wyślij key. Albo taniej: po zakupie dostajesz powiadomienie i wysyłasz key samemu do kupującego.
  • Odpowiedz
@OnionMan: Shoper jest dosyć fajnym silnikiem sklepu, obsługa produktów cyfrowych, integracja z allegro, fb, itd - dosyć rozbudowane narzędzie. Ale niestety płatne. Możesz wybrać opcję abonamentową, czyli co miesiąc płacisz tam X za sklep + hosting, ewentualnie licencja jednorazowa.
Ostatnio interesowałem się tym tematem i fajną cenę Shopera mają oni
Chyba sam u nich go zakupię.
  • Odpowiedz
Ja podobnie jak Matthe mogę polecić shoper – ma wszystkie niezbędne funkcje i integracje potrzebne do prowadzenia współcześnie e-sklepu.
  • Odpowiedz