Wpis z mikrobloga

@wuju84: Oprócz przebiegu to nie wiem. Jak kierownica będzie w stanie idealnym to na sto procent cos bylo majstrowane. Zwrocilbym tez uwagę na to co dzieje sie poniżej hromowanej listwy na klapie bagażnika i pod lusterkami.
@11mariom: to jest 2005 rok, w sumie ceny teraz takich gtc to obserwuję między 17-19k
@Gaboleusz: te lampy faktycznie jakieś przyciemnione są, nie wiem czy takie też wychodziły :( Myślisz że 10 - letnia astra warta jest więcej?

@desygnat: no przebieg to wiadomo że pewnie z 50k więcej, tam lubi rdzewieć?
Z tymi lampami z tyłu to całkiem prawdopodobne, bo patrząc na szczeliny między błotnikiem a klapą, widać spore różnice w wielkości tych szczelin, z lewej duża, z prawej mała. Jeżeli coś widać na zdjęciu, to w rzeczywistości będzie jeszcze gorzej.
@11mariom: to jest 2005 rok, w sumie ceny teraz takich gtc to obserwuję między 17-19k


@wuju84: hm, to widać potaniało im trochę. Jak nie jesteś pewny to pojedź do ASO, za 200-300zł Ci sprawdzą auto dokładnie.
@wuju84: Warto sprawdzić komplet dokumentów, ksiazke serwisową, oraz to czy ma dwa kluczyki (dorobienie drogie) oraz czy jest chętny do oddania umowy kupna z Niemcem, jeśli nie to masz sygnał, że coś kombinuje
@wuju84: Poczytaj tez fora astry h. Kopalnia wiedzy. Sam ze swojej jestem mega zadowolony. Ponad 3 lata ja mam i chyba będzie ze mną, aż umrze. Tylko ja mam diesla. Kumpel kupil po taniości astre gtc taka jak na zdjęciu to co chwile cos mu sie psuje. Ale to kupil w takim komisie, w którego bym nawet wrogowi nie polecił. Maja ekstra fury. I tanie i limuzyny, ale juz widzialem raz
@wuju84: gusta są różne.moje nie trawią tego dizajnu wnętrza.wszystko jest od ekierki i jakoś mi nie pasuje ten panel środkowy. zewnętrznie uważam że auto ciekawe. technicznie opel jest spoko -cześci nie są drogie. silnik 1.6 w benzynie to moim zdaniem słuszny wybór.niewyżyłowany, prosty. ciekawe jak spalanie? pozdrawiam i fajne auto!
@mikeeho: zgadzam się, wnętrze kuleje ale z zewnątrz mi się bardzo podoba :) spalanie oscyluje około 8l w trybie mieszanym. Zastanawiam sie jeszcze nad focusem mk2 z 2005 roku 1,6 benzyna - też 3d. Tutaj wnętrze może trochę lepsze (to z radiem sony) ale z zewnątrz gorzej troszkę :(