Wpis z mikrobloga

@Krzych19888: Lat 17, dieta no to klasycznie kurczak w różnych postaciach, czasami jakieś inne mięso. Jeżeli chodzi o trening to od 4 do 5 razy w tygodniu. Waga: aktualnie 65kg, ale różnie z tym u mnie bywa Wzrost: 175 cm.
@Bobikkv7: Domyślam się, że nie masz rozpisanej diety po tym co napisałeś. A bez dobrze rozpisanej diety ciężko dobrać odpowiednie suple. Suplementy uzupełniają to czego brakuje w diecie. W przypadku kiedy nie wyrabiasz z białkiem kupujesz serwatkę, kazeinę. Gdy nie wyrabiasz z węglami możesz zarzucić gainera. Kolega @MackONE ma racje, narazie nie warto bawić się w nic szczególnego, ewentualnie jakieś BCAA albo EAA. Gdy Twoja dieta będzie gotowa a treningi mordercze
@Bobikkv7: pisze z dwójki na kiblu więc skrótami

Masz 17 lat więc rosniesz jak na drożdżach. Jak nie rosniesz to za mało trenujesz. Jak rosniesz to po co cokolwiek zmieniac.?
Suple: najtańsza kreta, wit D, magnez
@mackone: Nie mogłeś prywatnej wiadomości napisać? Podobieństwo jest, tyle że u mnie z dużych liter jest "ONE" a na końcu jest _. Wiec nie wiem jakim cudem dostajesz. Coś ściemniasz koleszko. A z nickiem jestem związany bardzo (ʘʘ)