Wpis z mikrobloga

#csgo
Jestem jedyny kto chce by tec9 został w tej formie, w jakiej jest? Nie rozumiem tej całej gadaniny o tym, że jest OP. Oczywiście jest, ale jest to jak najbardziej w porządku.
Sam pomysł tego, by tec9>5-7 jest jak najbardziej w porządku, jako, że to terroryści są najczęściej słabszą stroną. Dzięki temu, że ten pistolet jest "OP", eco rundy są ciekawe, obie strony mają szansę wygrać. I przyznaję, tec9 jest w niektórych sytuacjach lepszy od ak47, ale tylko w niektórych. Dlatego też by w każdej sytuacji mieć jak największą przewagę z tytułu posiadanej broni, trzeba by było podczas full-rund kupować i kalach i tec9, co jest sporym wydatkiem. Jak dla mnie wszystko jest w porządku, w czym jest problem?
  • 9
@xvlk: Nie jest lepszy, nigdy nie widziałem kolesia który mając pieniądze wybiera tec9 od ak47. Spróbuj z tec9 zabić przeciwnika, z którego widać tylko głowę 50 metrów dalej - powodzenia. Natomiast 500$ to dobra cena za przewagę w niektórych sytuacjach (których jest malutko, dlatego to się nie opłaca), jako że w tym przypadku full by kosztował 5200