Wpis z mikrobloga

Jak kupię #csgo na steamie, to kiedy mi się zwróci, zakładając że nie dropnie mi nic super-duper za 200$?
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kliko: pare dni temu na steamie bylo za 5€. Co jakis czas robia taka promocje. A co zlego jest w kupnie na allegro? Ja kazde moje konto cs tak kupilem bo taniej. Gre dostawalem zawsze na swoje konto steam w formie prezentu ;)
  • Odpowiedz
@Kliko: dales sie w------c ;) podobno odbparu miesiecy myslisz nad kupnem. To slabo myslisz skoro ominales pare okazji na steamie zeby kupic za 5€ (20zl)
  • Odpowiedz
@Kliko: Nie postrzegam chwalenia się za coś złego, wiec przeciwnie, korzystam z każdej okazji zeby sie chwalic z rzeczy z ktorych jestem dumny :) Oczywiscie nie zauwazyles ile informacji Ci udzielilem w komentarzach, prawda? Zle mnie odbierasz ziomeczku :p
  • Odpowiedz
@Kliko: Nie zapominaj, ze co jakis czas mozesz kupic gre za 5€. Ze na allegro nie tylko oszusci sprzedaja. I, ze wiekszosc nie zyskuje nic tylko traci po kupnie cs (bazujac na moich wszystkich znajomych). To tez są informacje ;)
  • Odpowiedz
@Kliko: Gra raczej szybko Ci sie zwroci jesli nie zainwestujesz tych 5€ na odblokowanie marketu, majac juz rynek odblokowany mozesz kupic skiny i obracac nimi np. na csgolounge - wymieniac sie albo obstawiac mecze Lub poprostu znalezc jakis sposob na zarabianie na skinach. Majac te 5€ w skinach nawet w ciagu dnia moze Ci sie gra zwrocic ;p
  • Odpowiedz