Wpis z mikrobloga

Nie obserwuję #cebuladeals ale kiedykolwiek było tutaj cokolwiek ciekawego do zgarnięcia oprócz śmieci i niepotrzebnych rzeczy, które kupowaliście tylko dlatego, że były tanie?

Może się ktoś pochwalić czymś ciekawym?
  • 21
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: trudne do dostania bo chyba tylko dwóm osobom się udało, ale był lapek za 3k - ktoś się pomylił wystawiając ofertę miał być za 4,5k, ale niektórym się udało dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stanley89: wejdź na allegro, outletów z cenami -80% od zary, jack&jones, massimo i wielu innych sieciówek masz mnóstwo.

A buty z zary to rzeczywiście są warte 3 dychy zwłaszcza, że o ile dobrze kojarzę były to trampki.
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: właśnie nie, na początku ten tag nie nie dotyczyć PROMOCJI tylko jak np. ktoś się #!$%@?ął przy ustalaniu ceny produktu... stąd buty za dwie dychy, gry na ps4 za pare dolców, czy energetyk za 2 groszę... ale debile zabili ten tag...
  • Odpowiedz
@chapeaunoir dlatego właśnie nie chodzę po wyprzedażach w centrach handlowych, a jakąkolwiek fałszywą promocję w internecie bardzo łatwo jest namierzyć.

A co do pytania z pierwszego postu ... na tagu trafia się sensowny deal raz na 80 wpisów, ale myślę, że oszczędziłem na nim kilkaset złotych, bo kupiłem taniej coś czego i tak potrzebowałem.
  • Odpowiedz