Wpis z mikrobloga

@policjaa: nie chodzi o to żeby być przyciąganym przez magnesy, ale ładna biżuteria dodaje trochę błysku kobietom/dziewczynom. Przynajmniej według mnie ;).
  • Odpowiedz
@policjaa: No to pewnie śmieszy ją kac wawa... jak można lubić polskie kino? Prócz KILKU filmów i seriali w ostatnich latach to reszta to poziom najwyższej żenady. Choć przyznam że niektóre filmy sprzed 20 lat polskie nie są takie złe.
Może lubi polskie komedie bo są tak żenujace, nie wymagają inteligencji (prócz kilku wyjątków oczywiście), oraz nie trzeba słuchać angielskiego i czytać napisów czy słuchać lektora (bo dubbingu to ja
  • Odpowiedz
@policjaa:
Skoro piszesz tag to coś on oznacza, prawda? Z dupy ich nie wklejasz, równie dobrze mogłabyś napisać #mojacipkajestbrzydka. Dalej, mi też się nie podobał Birdman, ciężko mi się go oglądało i ledwo dotrwałem do końca. Czy to oznacza że jestem gorszy od Ciebie? Mniej inteligentny? Bo jak na moje oko to większość fanów Birdmana i Grand Budapest Hotel są nimi tylko dlatego, że uważa się te
  • Odpowiedz
  • 0
@Howkin: zawsze mi się obrywa za dodanie tego tagu :) Chodziło mi raczej o to, że Ona nawet tego filmu nie obejrzała i z góry stwierdziła, że jest "#!$%@?" i wydarła sie na mnie, że beznadziejne filmy polecam.
  • Odpowiedz
@policjaa: mnie się filmy Andersona powoli przejadają. na pewno nie są złe, ale jednak nie ma już tego "wow", jakie towarzyszyło pierwszym razom z jego twórczością. raczej nie polecałbym go komuś, jako typowy film do poduchy, bo zwyczajnie forma jest jak na taki film zbyt przytłaczająca. koleżanka pewnie spojrzała na opis i "gatunek: komedia, dramat", a dostała coś, co średnio się w te kanony wpisuje ;)
  • Odpowiedz
@policjaa: GHB jest nudny i przereklamowany, wytrzymalem do połowy...nie, nie slucham disco polo i lubię ambitne kino, a traktowanie ludzi z góry bo nie podobają im sie twoje wybory jest co najmniej dziecinne
  • Odpowiedz
@policjaa: NO TAK, KAZDY MUSI UWIELBIAC OSKAROWE GOWNA. PATRZCIE MIRKI NO CO ZA PODLUDZ Z DZIEWCZYNY, FILM JEJ SIĘ NIE SPODOBAL. I TO TAKI DOBRY, W SPECYFICZNYM KLIMACIE. TYLKO WIELCY ZNAWCY KINA GO ZROZUMIO
  • Odpowiedz