Wpis z mikrobloga

@policjaa: Grand Budapest Hotel nie jest dla wszystkich. Ma bardzo specyficzny klimat i konstrukcję.

Jak wyłączyła po 3 minutach, to zapewne nawet nie zauważyła, że ta, jak ona to nazwała, "#!$%@?ść_" to taki specjalny zabieg twórców.

Mi osobiście bardzo się ten film podobał.
  • Odpowiedz
@policjaa: Heh mam deja vu. xD Wczoraj znajomy do mnie z tymi samymi pretensjami o polecenie GBH. Cytując: "Coś Ty mi za teatr polecił... tego się oglądać nie da... wytrzymałem 15 minut..." Od teraz chyba zacznę ludziom polecać kolejne filmy akcji z Liamem Neesonem albo utopijne pseudo sci-fi pokroju Igrzysk Śmierci czy Niezgodnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@policjaa: z kumplem kiedys pracowal jeden rozowy i np. mowila film X byl fajny ja mowilem X jest do dupy:D kumpel ogladal i mowi faktycznie do dupy :D
innym razem Y jest do dupy ja Y jest spoko:d kumpel oglada i mowi faktycznie spoko :D

mi sie Grand Budapest podobal
za to na birdmanie spalem :d
  • Odpowiedz
@policjaa: Ha! Ja zamówiłem bo dlaczego nie? Sprawdziłem sobie pizzerię w której nigdy nie zamawiałem. I generalnie przywieźli taką trochę lipę. Ale to przecież była promocja no nie? Co jest złego w promocjach?
  • Odpowiedz