Wpis z mikrobloga

@Antinho: kiedy tylko mam czas i pare ziko w portfelu ale jakichś bardzo niesamowitych wycieczek nie miałem. głównie polska, czechy, słowacja, w zeszłym roku byłem w chorwacji i czarnogórze z takich dłuższych wycieczek


@TenebrosuS: do lwowa. zakochałem się w tym mieście, ceny niszczą, dziewczyna świetne. wróciłem stamtąd jakieś półtorej tygodnia temu ale teraz znowu od czwartku do poniedziałku się przejade. ostatnio nie było pogody i byłem z ziomkiem z dziewczynami.
@Antinho: jeżdżę stopem głównie bo lubie ale też trochę z oszczędności i dlatego nie ciągnie mnie narazie na zachód - nie ma sensu jechać gdzieś i zastanawiać się czy stać mnie na jakiś lokalny obiad albo na piwko z miejscowymi. Do tego uczę się kilku słowiańskich języków tym bardziej lubie słowiańskie klimaty :) mówisz zaczynasz, co planujesz?

@TenebrosuS: no i prawidłowo, w domu ludzie umierają !:)

@blutusz: też dobrze!
@mrgallar: miałem już wyprawę we wrześniu do Pragi, z #rozowypasek poznanym 5 dni wcześniej w internecie przez autostopem.net :) a teraz planuje na majówkę do Amsterdamu a zaraz po zakończeniu roku akademickiego na dłużej do Włoch zdobyć Wezuwiusz :D Ale jak wyjdzie to nie wiem :) któryś kraj byś szczególnie polecił dla początkującego?
@Antinho: dawaj z nami do Bośni na majówkę :D
http://studenci.polsl.pl/nastopa/index.html

a generalnie to ja wiem co ja bym polecił... tak szczerze to chyba nigdzie nie łapie mi się tak dobrze jak w Polsce :D Czarnogóra fajna, często biorą w sumie na całych Bałkanach (Poza bosnią tam nie stopowałem, jeszcze sie okaze co z tego bedzie). W Amsterdamie nie byłem ale slyszalem ze na luzie bo w sumie prosta droga. W Niemczech
@mrgallar: Ale mnie zaintrygowałeś tą Bośnią :D nic w regulaminie nie wyczytałem żeby były jakieś ograniczenia co do uczestnictwa studentów innych uczelni, tylko że kurcze trochę po czasie niby jest. Szukam na gwałt towarzysza podróży :D