Wpis z mikrobloga

@LooZ: Żadnego szukać dalej. A potem czytać że w Polsce pracy nie ma i seby wyjeżdzają i robią wstyd zagranico (tak, jestem świadom normalnych ludzi wyjeżdżających za granicę i będących ludźmi :) )
@PoCoToKomu: Praca fajna, niestety mało kto kto deklaruje "biegłą znajomość niemieckiego" umie coś więcej niż dukać swoje imię.

Nie wiem co w życiu porabiasz, ale to żadna tajemnica, że słabo w Polsce z pracownikami.
@LooZ:

Praca fajna, niestety mało kto kto deklaruje "biegłą znajomość niemieckiego" umie coś więcej niż dukać swoje imię.


no to tych pracowników chyba na tablica.pl albo gumtree szuka

Rekrutuje zawodowo do duzych korporacji. W życiu by mi nie przyszło do głowy sprawdzać profil kandydata na facebooku bo po co? Jeśli ktoś podczas rozmów z rekruterem i z osobą z biznesu wykaże się umiejętnościami których szukamy to po co wchodzić w prywatne
@bazingaxl: nie pracuje w SAP Polska tylko sprawdzilem w systemie ile osob zatrudniłem ;)
a jesli kolega szuka kogoś za 1500 z biegłym językiem niemieckim to powodzenia, skoro bez doświadczenia z niemieckim na poziomie b2 w Krakowie, Warszawie czy Poznaniu zaczynasz rozmowę od 4000 brutto...