Wpis z mikrobloga

@maruch: większość #!$%@? lasek tłumaczy się borderlajnem, oczywiście samodzielnie u siebie zdiagnozowanym i nie leczonym. "jeśli nie znosisz mnie kiedy jestem najgorsza, to nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza, oł jee" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ratty: Ale jak ktoś jest zakompleksiony, panicznie boi się odrzucenia i jest niestabilny to serio jest borderline. Tylko to raczej gnębienie samego siebie. Mało kto serio idzie z tym do specjalisty ;/
  • Odpowiedz
@boben: Ludzie tu pierdu pierdu o różowych ciągle, a ja miałam faceta, który zachowywał się bardzo podobnie.
"Czemu znowu lajkujesz foty tego kolesia? Ja wiem jak się na niego patrzysz. Czemu ty zawsze masz tylko kolegów?"
()
  • Odpowiedz
@alpaka: No #!$%@? brawo naprawdę, jeżeli to jest twoje rozwiązanie na to ograniczenie mózgowe owej damy to mam podstawy do tego żeby uważać, że dla Ciebie jej zachowanie wygląda całkiem normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bones1909: jej zachowanie wygląda normalnie jak na niedowartościowaną, zakompleksioną laskę, wystarczy trochę nad tym popracowac i zniknie, nie wiesz czy nie została wczesniej zdradzona, była wysmiewana w szkole albo inny rownie dobry powód do powyższego zachowania i ma przez to takie odchyły, nie nazwałabym tego ograniczeniem mózgowym bo takie zachowanie same z siebie się nie bierze
  • Odpowiedz