Wpis z mikrobloga

  • 30
Otwieram wykop do kawy a na głównej kilkuset internetowych cwaniaków cisnie po aparycji jednej dziewczyny. Prawdziwy festiwal chamstwa i to z udziałem różowych pasków, jak słodko. Quo vadis wykopie... #poziomwykopu
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Feanir: Nie twierdze, ze jest to ok, ale nie zaprzeczam tez temu, ze sobie na to nie zasluzyla. Takie jest moje stanowisko w tej sprawie i watpie by uleglo zmianie :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lanza: nie przypominam sobie, żeby ona miała ubaw z czyjegoś wyglądu, a moze mnie coś ominelo? Uwierz mi, dla kobiety nie ma nic gorszego niż zbiorowy lincz wyglądu, przeciez wrażliwa osoba po czymś takim moze sobie coś zrobić, zero wyobraźni..
  • Odpowiedz
@Lanza: Nie wiem, co należałoby zrobić, żeby zasłużyć na tego typu komentarze, jak na tym wykopie... teksty, które są wypowiadane w stosunku do Platyny w tym momencie są na poziomie gromady dresów śmiejącej się ze starszego pana o lasce.

@layla__: Ta, tworzenie MY i ONA... ale tak naprawdę to też dobrze obrazuje poziom osób tu przebywających. Nie wszystkich oczywiście, ale niestety robi się sporo niefajnego towarzystwa.

Tak, wiem,
  • Odpowiedz
@Lanza: No pięknie, przytyła i co w związku z tym? Jeżeli siedzisz nad książkami non stop, jednak mocno wkuwasz na uniwerku robiąc pracę naukową, to bardzo często mocno tyjesz. Jak po semestrze spotkałem znajomego, to w pierwszej chwili go nie poznałem. A nie zawsze jest czas na bieganie. Zresztą k---a, nie ma jak wyciągać wypowiedź człowieka sprzed 5 lat. Zastanów się, co myślałeś o świecie 5 lat temu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Lanza: Mi nie chodzi o to żeby zrobić z niej świętą męczenniczkę. Ale powiedz Chcialbys być w tym momencie na jej miejscu? "Kara" niewspolmierna do "winy" .
  • Odpowiedz
@Lanza: W tym komentarzu faktycznie są trzy lata. Ale w linku co dałeś to przełom 2007/2008, mimo że jestem śpiący, to odejmować jeszcze potrafię ;) Nie mam na co patrzeć, tylko na jej zdjęcia. Prawda jest taka, że przybrać na wadze można naprawdę bardzo szybko, wystarczy parę miesięcy bezruchu i dużo pracy siedzącej. A potem pozbyć się ciężko. Nadal uważam, że mimo jej wypowiedzi trzy lata temu nabijanie się z
  • Odpowiedz
@layla__: To się nazywa nauczka. Nie chciałbym być na jej miejscu dlatego też zachowuje się inaczej.

Kara ma dać do myślenia, uważasz, że Platyna będzie jeszcze tak wojować w internecie czy może weźmie sobie coś do głowy?
  • Odpowiedz
@Feanir: to nie jest kwestia tego co było 3 lata temu tylko ogólnej 'twórczości' na wykopie.

ide spać bo i tak każdy ma swoje racje, dobranoc :)
  • Odpowiedz
@Lanza: Jest nadal niewspółmierna. A do myślenia dać mogłoby cokolwiek znacznie mniejszego... bez przesady, kilkanaście/dziesiąt postów o tym, ale jest "gruba". A akurat myślę, że sama to zauważa, że jest trochę przy kości i nie zrewidowała swoje poglądy na temat "jak łatwo być grubym". Jeśli nie, to faktycznie możemy dyskutować.

A ogólna twórczość na wykopie... raczej bym powiedział, że była neutralna, raz pozytywna, raz negatywna, jak większości.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lanza: Zwyzywac, zgnoic, niech sie nie odzywa, sorki to nie moja filozofia. Niektórzy po prostu zapominają, że za każdym nickiem stoi żywy, czujący człowiek.. Już nieważne, mamy rożne zdanie.
  • Odpowiedz
@layla__: Tak sobie myślę, nie jestem kobietą, ale mam sporo dobrych znajomych/przyjaciółek... i jakby ktoś po nich tak pocisnął to szczerze mówiąc to chyba takiej osobie bym po prostu przywalił... A tak naprawdę to nie potrafię sobie wyobrazić osoby, która mogłaby w taki sposób wypowiadać się o innych, takim podejściem od nich mnie po prostu odrzuca na co najmniej parę kilometrów, jeśli nie parseków :/
  • Odpowiedz
@Feanir: Coraz gorzej z tym poziomem wykopu. W ferie wszedłem sobie na główną a tam tylko jechanie po lewakach i muzułmanach :| żadnych ciekawych rzeczy
  • Odpowiedz
@layla__: Zabawne jest to, ze na wykopie jest duzo osob, ktore byly gnebione w szkole itd. a teraz sami sa tacy jak ci co ich gnebili, ale przez internet. W sumie to moze nawet gorsi, bo robia to przed wieksza iloscia osob, a do tego nie da sie im dac po ryju :P
  • Odpowiedz