Wpis z mikrobloga

@touchfly: jako jedyny od poczatku mowi to samo, nigdy nie zmienil zdania. Wszyscy inni politycy je zmieniali.
Ja sukces JKM (bo w sumie magiczne 5% przekracza) widze wlasnie w programie gopsodarczym i slabych obecnych politykach, ktorzy od x lat ciagle sa przy korycie
@nofink: lubie go za bezpośredniość ale powinien być bardziej dyplomatyczny. Jakoś nie wierze w to by nagle zaniknął podatek dochodowy i cała reszta tego gówna co okrada obywatela z jego ciężko zarobionych pieniędzy.
@gerwazy_mirek: ciężko mi powiedzieć. IMHO jeżeli ktoś już nakradł to więcej MOŻE nie zabierze. Jak przyjdzie nowy to może próbować poznać smak obywatelskiego hajsu. Temat na grubszą rozkminię.

Genralnie nie podoba mi się podejście Korana-Mekki do nowych
@touchfly: Bo korwin to taki polityk dla młodych niepokornych - wystarczająco młodych i naiwnych żeby wierzyć w te brednie które opowiada, i wistarczająco niepokornych żeby przyklaskiwać jego bezczelności bo sami nie mają odwagi się odezwać.
@touchfly: W miarę jedzenia apetyt rośnie. PO kradnie od 2007 roku i z roku na rok coraz bardziej perfidnie. Na dodatek śmieje się nam w oczy. Chociażby afera podsłuchowa z kelnerami, amber gold, stadion narodowy, czy teraz najnowszy SKOK wołomin. Powiedziałbym, że ich zapędy do złodziejstwa rosną, a nie się kurczą.

Do tego ten powolny rozkład państwa Polskiego. Ja #!$%@? łezka się oku kręci jak człowiek widzi jak ten kraj jest