Wpis z mikrobloga

Ostatni raz dałem się sprowokować do jakiejkolwiek dyskusji z tobą. Praktyki kasowania wpisów, które demaskują działanie są stare jak świat. Nigdy więcej nawet nie próbuj mnie wołać.

Zatem odpowiadając na wpis: http://www.wykop.pl/wpis/11892179/jak-zwykle-pewna-czesc-uzytkownikow-lapie-januszow/

Przeczytaj zatem choćby sam początek wpisu:

Czy #ruchnarodowy w końcu oficjalnie pofinormował o powodach braku wpuszczenia swoich działaczy na Ukrainę (...)


Zatem pytam ponownie. Czy profil RN, z którego siano propagandę i robiono burdel wobec sąsiadów, że HURR DURR my pomagamy, a Ukraińcy nie wpuszczają, łaskawie przez ten sam (oficjalny) kanał wyjaśnił sprawę? Jak widać nie miał interesu w wyjaśnieniu sprawy, miał za to interes w sianiu nienawiści do sąsiadów kiedy była okazja. Kręcenie teraz i podawanie linków do niszowych stronek jest lekko mówiąc nietaktowne.

Przy okazji odpowiadam @Balachowicz

I myślisz, że to celowe działanie? Zaplanowane w Moskwie pewnie? Beka z ciebie, te strony też prowadzą ludzie, którzy często postępują pod wpływem emocji, piszą w sprawach, które mogłyby się wydawać oczywiste, "no bo jak to mogli nie wpuścić"? HURR DURR nakręcasz sprawę i wykorzystujesz ją z nieznanych mi powodów do imputowania narodowcom prorosyjskości.


Uważam, że celowe. Celowość widać wyraźnie na stronie kresy.pl, która wzajemnie się utożsamia z RN. Dzień w dzień widać jaką propagandę uprawiają. Ale oczywiście - mogło być pisane pod wpływem emocji. Ale wystarczająco dużo czasu było, aby publicznie, z tego samego profilu o dużym zasięgu (z którego robiło się dym) to wyjaśnić i zamknąć temat. Niestety jak widać RN nie ma w tym interesu.

#ukraina #ruskapropaganda #4konserwy #ruchnarodowy #neuropa #polityka
  • 2
Zatem pytam ponownie. Czy profil RN, z którego siano propagandę i robiono burdel wobec sąsiadów, że HURR DURR my pomagamy, a Ukraińcy nie wpuszczają, łaskawie przez ten sam (oficjalny) kanał wyjaśnił sprawę? Jak widać nie miał interesu w wyjaśnieniu sprawy, miał za to interes w sianiu nienawiści do sąsiadów kiedy była okazja. Kręcenie teraz i podawanie linków do niszowych stronek jest lekko mówiąc nietaktowne.


@oligarcha: Kłamiesz, nie było takiej informacji na