Wpis z mikrobloga

#erasmus #polki #egzotycznaprzygoda #pytanie

Was naprawdę boli to, że jakieś polki chcą przeżywać krótką przygodę z jakimś kolesiem zza granicy? Przecież i tak w większości to są głupie dziewczyny więc czego wam tak żal, że musicie o tym krzyczeć na lewo i prawo jak to im się marzy egzotyczna przygoda?
  • 28
  • Odpowiedz
@Perseus: W sumie z jednej strony jestem w stanie je zrozumieć a z drugiej #!$%@? mnie niemożebnie jak widzę w klubie pinde jedną z drugą co się ślinią do jakichś ciapaków. Sam nie wiem co o tym myśleć
  • Odpowiedz
@Perseus: Nie, mam to gdzieś ale śmieszą mnie laski, które naprawdę wierzą, że zagraniczniak zakochał się już od pierwszego wło... spojrzenia :) Ale z 2 strony śmieszą mnie goście, którzy widzą w tym naprawdę wielki problem jakby nie mogli samemu czegoś z exportu wyczaić :)
  • Odpowiedz
@Perseus: no co zrobić :) a tak nie przesadzajmy tym ciapakom nie wszystkim tak dobrze idzie, a już jak jestem w ciapadlandzie teraz to w ogóle, cienizna :) A jak już to naprawdę słabe, lepsze miejscowe erasmusi obracają :D
  • Odpowiedz
@Perseus: Życie w Polsce nie zawsze jest idealne i kolorowe to się niektórym marzy odmiana, coś innego :) I nie tyczy to się tylko polek i polaków ale i innych nacji zdecydowanie też :)
  • Odpowiedz
@Perseus: akurat to mnie w ogóle nie interesuję ale jestem rozdarty w innych kwestiach, ale np teraz nie mam kontaktu tutaj z nikim z Polski i jestem w pełni szczęśliwy :)
  • Odpowiedz
@Perseus: ja erasmus u ciapaków ale to niewielka różnica akurat teraz, jakbym spotkał kogoś fajnego z Polski to oczywiście fajnie by było wyjść razem czy coś, ale skoro nie ma nikogo takiego to problemu brak :)
  • Odpowiedz
@Perseus: A to co kto lubi, mi się podobają czasami wzroku oderwać nie można :) Ale są takie jakbym hhmmm bardzo do siebie podobne :) Inną kwestią jest czy coś można z nimi zadziałać :) w mojej szkolę gdzie około 40% zakrywa włosy (co w Izmirze nie jest częste) praktycznie nie ma na co liczyć w większości. Ogólnie większość to z niektórymi sprawami czeka do ślubu, co innego, że te, które
  • Odpowiedz
@Olbor: Chciałbym poznać tamtejsze kobiety. Ale wiem też co masz na myśli. Mieszkam w multikulturowym kraju i nauczyłem się rozpoznawać kobiety u których nie ma się szans. Szczególnie jeżeli jesteś innowiercą.
  • Odpowiedz
@Perseus: wiesz wiele osób tutaj naprawdę nie różni się wiele od europejczyków, wiadomo, że imigranci wyglądają inaczej :) A i w Turcja w większości jest zupełnie inna. Wiesz kobiety tutaj to temat rzeka. Ogólnie to bycie obcokrajowcem to zdecydowanie plus. Powiedzmy, dużo dziewczyn czeka do ślubu z pewnymi sprawami ale dla obcokrajowca robią szybko wyjątek tylko żeby go zatrzymać przy sobie, mam nadzieję, że domyślasz się o co chodzi :) Są
  • Odpowiedz