Wpis z mikrobloga

skąd wiedziałem, że znajde u ciebie w popularnych tagach albo gierki komputerowe albo hip-hop? xD

@chapeaunoir: Ty masz #bekazprawakow w popularnych. Serio lepiej, że kogoś hobby jest gaming i muzyka niż ciągłe gównoburzenie na wykopie.

Każdy mentalny gimbus


Równie dobrze mogę powiedzieć, że tylko gimbusy nie mają zwierząt w dupie, uzasadniam to tak samo jak ty, czyli w ogóle, i też mam oczywiście rację. A teraz wybacz, idę #!$%@?ć jakieś mięso.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: a tobie co się stało wydarzyło, ze taki agresywny się stałeś? xD

Ty masz #bekazprawakow w popularnych. Serio lepiej, że kogoś hobby jest gaming i muzyka niż ciągłe gównoburzenie na wykopie.


gdyby nie usunięte tagi to na pierwszym miejscu miałbyś dużo ciekawsze tagi. Zresztą obecnie większosc rzeczy o polityce taguje #bekazprawakow

Równie dobrze mogę powiedzieć, że tylko gimbusy nie mają zwierząt w dupie


Sorry ale ktoś ci pokazuje, że znęcanie
  • Odpowiedz
gdyby nie usunięte tagi to na pierwszym miejscu miałbyś dużo ciekawsze tagi


@chapeaunoir: no to nie oceniaj innych na tej podstawie

Sorry ale ktoś ci pokazuje, że znęcanie się nad zwierzętami


Wierzę, że @efeeem chodziło raczej o eksebicjonizm poglądowy (?) niektórych wegetarian.
  • Odpowiedz
Wierzę, że @efeeem chodziło raczej o eksebicjonizm poglądowy (?) wegetarian.


@kocham_jeze: jak ktoś walczył o zniesienie niewolnictwa czy danie praw wyborczych kobietom to też był to "eksebicjonizm poglądowy".

Przestańcie mieć ból dupy o takie rzeczy bo nie wiem co w tym jest złego? Przedstawia prawdę, którą chcecie wyprzeć.
  • Odpowiedz