Wpis z mikrobloga

Taaak, a więc zaczynam nowy tag #retrologia , bo prawdopodobnie uzbiera się z kilka osób, które będą chciały mnie czytać. A to już całkiem pokaźna wartość. Zamierzam opisywać różne ciekawostki historyczne, mniej i bardziej znane. Osobiście interesuję się głównie nowożytnością oraz epokami późniejszymi, raczej polityka i ekonomia, niż militaria i kultura. Treść wpisów będzie w pewnym stopniu zależna od tego, co będę przerabiał 'na własne potrzeby' oraz na co natrafię przy pisaniu licencjatu. Jeśli kogoś będzie raził jakiś błąd w tym co pisze - niechajże go wskaże. Jeśli kogoś będzie raził mój styl pisania - niechajże oleje moje teksty. Pierwszy wpis rzucę dziś, ten jeszcze średniej jakości, ale będę się poprawiał ( ͡º ͜ʖ͡º). Zapraszam do czytania.

Wołam @kapuczino , @Davidkom , @Dzieciok , @basatrd , @CegielniaPL , @miesozerna , @macoss94 , @stefekburczymuha , @Mr-Slimak , @kanapka_z_przeciagiem , @D3v0 , @technouber , @wyq7q , @18zpitrasio , @Helio3 , @petalchaser , @stefanel , @voswetchAi , @Cooyon , @Zielarz25 , @luiz1122 , @Simo_Hayha , @Huvess , @Dutch , @kapecvonlaczkinsen , @STASZEK_WIERTARA , @sebolek321 , @quiksilver , @FairyAngel , @Maks_S , @chmielu13 , @pitrek136 , @biomega , @kompek , @Eiarmasta , @Doboszi , @m00neyymann , @TheAdas , @LQQK , @quba74 , @Pierogi_z_miesem , @el_trebal , @robinsonn , @kukuryQ , @Drentox , @Wojtasdfg , @Balachowicz, @Dakurels, @sirrek

Zgodnie z radą @petalchaser wołam wszystkich plusujących wpis. Jak ktoś nie chce być wzywany to luzik, więcej już nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #historia
  • 3
  • Odpowiedz
Formalnie historycznym, ale specjalizacja w stronę społeczno-ekonomiczną, z resztą po LIC wynoszę się na coś bardziej cyferkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz