Wpis z mikrobloga

Siema. Czy możecie polecić kursy/uprawnienia przydatne w pracy w UK? Studia niby informatyczne, ale jak patrzę po ogłoszeniach w Polsce to jeszcze się nie łapię z moimi kwalifikacjami ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mam okazję tanio zrobić uprawnienia na wózki widłowe (raczej nie łapię się na darmowe szkolenia z pup), ale nie wiem czy ładować się w coś takiego czy może jest coś bardziej dochodowego ( ͜͡ʖ ͡€) - nie ukrywam, że nie wiążę z takimi pracami przyszłości i jadę na 3 miesiące tylko dla pieniędzy.

#praca #uk #emigracja
  • 12
@xDrope: wyjazd na 3 miesiace nie ma sensu moim skromnym zdaniem. Zeby zarobic sensowne pieniadze potrzeba wiecej czasu. A poza tym najprawdopodobniej jak przyjedziesz to wrocisz...po reszte rzeczy.
Dobrze jest miec prawo jazdy co najmniej B. Bez klopotu polapiesz delivery po okolo 7 - 9 na godzine. Majac C + E zarobisz jeszcze wiecej. Mowie o londynie.
@Kovacs: Właśnie chyba wyjdę z tego założenia ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@benzdriver: Ja nadal studiuję, dlatego tylko 3 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najpierw muszę skończyć właśnie prawko na B, bo jestem w trakcie, ale zapiszę sobie C+E. Londyn jest właśnie jednym z miejsc, gdzie co roku jeżdżą moi znajomi, więc biorę go pod uwagę.
@xDrope: Skoro masz studia informatyczne to warto w to iść, a nie wyjeżdżać do UK na widłak. Na początku szału nie ma, ale nikt Cię nie zatrudni w IT na porządną kasę jak w doświadczeniu będziesz miał pracę na wózku widłowym. Szkol się sam.
@szacik: W tym momencie mogę bez problemu lecieć jako serwisant sprzętu komputerowego, bo w tym trochę siedzę, ale po tym co jest w Polsce załamuję się stawkami. Na czarno za to w Polce jest ładna kasa, ale papiery mam czyste. W zwykłym helpdesku dla emerytów chcą co najmniej 2-letniego doświadczenia.