Wpis z mikrobloga

Kto ma pomysl, lub wie, gdzie, do kogo, w jaki sposob uderzyc, by naglosnic sprawe ewidentnego oszustwa przy probie sprzedazy samochodu. "renomowany" salon wystawia auto swojego pracownika, cud miod, bezwypadkowy, pewny, zadbany, stan bdb! Okazalo sie ze tylko dach w tym samochodzie nie byl naprawiany. Liste bledow i usterek i fuszerek mam na pismie z ASO. Sprzedajacemu nawet powieka nie mrugnela, musialem pokryc wszystkie koszty + stracilem kilka godzin. Dzwonilem do szefa sprzedazy w tym "salonie" w sumie to powiedzial mi ze sie czepiam i ze nie chce mu sie ze mna gadac.
Mam totalnego #!$%@?, wciskaja zlom, liczac na kase, a ktos przyplaci zdrowie, moze zycie i kase.
#samochody #warszawa #seat #salonsamochodowy #afera - nie mam pojecia co mam wolac
  • 10
  • Odpowiedz
@bez-wypadkowe: tak, mam w domu kopie ogloszen sprzedazy tego auta (jedno z olx, drugie na stronie salonu). Mam tez rachunek z ASO za sprawdzenie, 2 stronnicowy raport z ogledzin + 7 stron wydruku bledow elektroniki i innych ukladow. CALY samochod byl ulepiony. Silnik to masakra. Malo tego, osoba sprzedajaca jest SZEFEM HALI NAPRAW NADWOZI, krotko mowiac szefem blacharzy. Niezlego szrota odpicowali i wstawili jako stan bdb! Szef dzialu sprzedazy problemu nie
  • Odpowiedz
@bocznica: zaloguj się na forum, załóż temat w dziale Byłem widziałem - nie polecam, albo w dziale niepolecanych sprzedawców w odpowiednim województwie. Jak jest nazwa i viny to te tematy się dobrze pozycjonują i potrafią już po krótkim czasie wyskoczyć na 1 stronie wujka.
  • Odpowiedz