Wpis z mikrobloga

Ktoś z obecnych na Krakowskim wykop party pamięta małego, krępego łysolka ubranego na czarno? Nie gadającego z nikim? To byłem ja. Poszedłem tam w jednym celu... by nagrać filmik mikrokamerką. Filmik to mało powiedziane, bo po wycięciu rzeczy mało ciekawych, zostało 2 godziny dobrego materiału. Wstydliwego materiału. Skończę cięcie wieczorem, wrzucę na youtuba i nie omieszkam poinformować Was znaleziskiem. Proszę nie wyzywać mnie od karachanów, bo nie mam z nimi nic wspólnego, a poniekąd żywię do nich pogardę. Jestem nową generacją internetowego trolla. Dziękuję.
  • 491
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rakkenroll: To zwykły troll.;] Albo skończony kretyn, biorąc pod uwagę, że bieganie z mikrokamerą po mieście może skończyć się odpowiedzialnością karną, więc tak czy tak - whatever.;D
  • Odpowiedz
@rakkenroll @TripleSec @Settesz @gugas @Luxik @Sudokuu @Settesz: @rakkenroll @orchis1565 @kicioch @WilkBardzozly @Sudokuu @szkkam @ZeNoN246: Wszystko się niedługo wyjaśni. Wykop zapłonie, dostanę bana, a znalezisko zostanie usunięte. Chcę Wam powiedzieć moi drodzy, że takie wydarzenia jak erotyczna opowieść, czy nagie zdjęcia, to nic w porównaniu do tego filmu. Jestem gotowy ponieść konsekwencje, bo oto czuję, że nadchodzi
  • Odpowiedz
@eeeeh: P--------z, gadałem z wieloma osobami i tam naprawdę nie działo się nic, co nie działoby się na innych imprezach - albo jesteś trollem albo szukasz afery na siłę, bo chyba nikogo naprawdę nie jara to, że ktoś pije jedno p--o przez całą imprezę. Ilością wypitego alkoholu można w gimbazie szpanować, tutaj nie było potrzeby ścigać się kto więcej ;p
  • Odpowiedz