Wpis z mikrobloga

Ktoś z obecnych na Krakowskim wykop party pamięta małego, krępego łysolka ubranego na czarno? Nie gadającego z nikim? To byłem ja. Poszedłem tam w jednym celu... by nagrać filmik mikrokamerką. Filmik to mało powiedziane, bo po wycięciu rzeczy mało ciekawych, zostało 2 godziny dobrego materiału. Wstydliwego materiału. Skończę cięcie wieczorem, wrzucę na youtuba i nie omieszkam poinformować Was znaleziskiem. Proszę nie wyzywać mnie od karachanów, bo nie mam z nimi nic wspólnego, a poniekąd żywię do nich pogardę. Jestem nową generacją internetowego trolla. Dziękuję.
  • 491
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luxik: Jagodowe - nawet ujdzie. A potem Fortunę Wiśniową - jak kompocik! Po prostu jak byś pił kompot, świetny soczek, polecam ;)

@bogiubogi: Poważnie? Przebiłeś gościa od jednego piwa! Będziesz w gazetach! SENSACJA, UBOGI PIŁ SOCZKI!
  • Odpowiedz
@Luxik: Ja tam w sumie tylko bilecik wykorzystałem... :D Oba były dla mnie nowe(no fortunę wcześniej komuś na sali podpiłem, żeby sprawdzić:D). Ale przy takim wyborze piw trzymać się tylko jednego to grzech. I to powinno się napiętnować! :P
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: sam też bym o siebie zadbał, ale stwierdziłem, że i tak musimy pogadać. No i w tym stanie bałem się, że jak wyjdę przed pub, to już nie trafię :D:D

@anonim1133: my jakoś przed 2 chyba wyszliśmy, nie pamiętam :3 poważnie, ja tak z widzenia sporo osób znam, ale rozmawiam może z 5, więc się nie socjalizuję zbytnio ;-)
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: no przyjedziesz, to przecież możemy na p--o iść... :P tylko warto będzie kogoś ze sobą zabrać, simsoniak mówiła, że jeszcze przed wakacjami w Gdańsku chce być ;-)

i tak z prawie nikim w tym Krakowie nie pogadałem ;_;
  • Odpowiedz
@Luxik: Ja sobie pogadałem z kilkoma osobami, warto było. Chociaż... jakoś z wykopowiczami przyszło mi to jakoś naturalnie, jak bym ich całe lata znał... W sumie to chyba lepiej się bawiłem niż ze znajomymi z rl.
  • Odpowiedz