Wpis z mikrobloga

@SynuZMagazynu: ja nie wydaję płyt - nie przeszkadza mi gdy ktoś sobie pojękuje na karaoke, ale jak widzę to spuszczanie się nad popkiem jaki to wszechstronnie uzdolniony artysta to mam wielkie wtf na twarzy.
@SynuZMagazynu: ale po co? nikt nie każe piłkarzom tańczyć walca, podobnie raperzy są od rymowania, muszą mieć głównie poczucie rytmu i inteligentne teksty. pewnie, że zdarzają się wyjątki, które potrafią na czymś grać (tak z głowy to tylko O.S.T.R. ale pewnie jest ich multum, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę podstawy gitary), ale nie jest to warunek konieczny. co innego jak ktoś sobie każe płacić za swoje wycie i zagranie 4 akordów
@SynuZMagazynu: jeśli mówisz o tym czymś o modelkach to tekst jest żałosny, zresztą całość jest. i jak ktoś się jara gównem to niech się jara gównem, ale pozwolisz, że będę się z tego śmiał - jak ktoś robi z siebie debila bez odrobiny autokrytyki, a inni robią z siebie debili bez gustu to, wybacz, ale będę się śmiać.
@SynuZMagazynu: on jest znany za to, że #!$%@? policje na 100%, dlatego może nagrać gównokawałek mając umiejętność grania na gitarze na poziomie przeciętnego licealisty, naprawdę nie widzisz różnicy? ja już tam swoje działam, o mnie się nie martw, wiedz tylko, że nie będę nagrywał płyty gdzie gram na skrzypcach gdy grać na skrzypcach nie potrafię, bo to zwykły idiotyzm.