Wpis z mikrobloga

Mirki od 19 lat #tfwnogf
Na moim koncie obserwuje mnie ok 350 subów i znajomi więc zrozumcie dlaczego zielonka.
Chodzę do technikum informatycznego juz 3 lata i przez ten czas żadna dziewczyna nawet na mnie nie spojrzała.
Nie jestem gruby brzydki mam 189cm
Nie ubieram się jakoś z------e
Wrzucił bym #pokazmorde ale jeszcze by poleciało do gorących.
Jakieś protipy jak wyjść z przegrywu?
#gorzkiezale #feels
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zbyszek19: sorry, ale tylko do 1-5% facetów (ładna) dziewczyna zrobi pierwszy krok, więc jak się do tej grupy atrakcyjności nie zaliczasz to możesz zapomnieć o ruchaniu jeżeli nie zaczniesz przejmować inicjatywy w odróżnieniu od czekania na gotowe...
  • Odpowiedz
@SeismicShake: ciężko mi uwierzyć że zaliczam się do 1-5%, niby jestem przystojny ale na bank są przystojniejsi ode mnie, a pierwsze akcje miałem z laskami które do mnie podbijały, o dziwo z tymi do których ja rwałem nic mi na początku nie wychodziło :D Więc nie wiem jakby nie był brzydki to by się nim interesowały raczej i robiły pierwszy krok. Teraz z tą gównażerią ogólnie ciężko bo jak zrobisz
  • Odpowiedz
@Jajcew: sprostowanie: chodziło mi o te które mają sporo innych opcji, są oblegiwane przez facetów (bo ładne), taka zagada sama tylko gdy faktycznie czuje coś specjalnego, nie związanego z desperacją, po której niektóre laski startują do gości u których po prostu sądzą ze mają najbardziej realne szanse. Taka ładna (nie mylić z przeciętnie ładną jakich masa) po prostu nigdy nie będzie miała punktu w życiu (przez kupę uwagi od innych
  • Odpowiedz
@TomZa11: A później jak gdzieś ci wytknę, że obrażasz innych użytkowników to będziesz udawał, że to nie miało miejsca. Zwać cię troglodytą to za mało. papież polak jan paweł 2 jest na pewno bardzo dumny ze swojego pokłosia.
  • Odpowiedz
@SeismicShake: często te naprawdę ładne są właśnie samotne bo onieśmielają ;) poza tym ładna nie znaczy ogarnięta i fajna z charakteru o czym przekonałem się sporo razy i uwierz mi że żaden przystojny i normalny facet nie będzie taką zainteresowany, chyba że żeby poruchać.
  • Odpowiedz