Wpis z mikrobloga

@Primbledon: a #!$%@? go wie, mało to projektów było w internetch (pamiętasz Grażyne Żarko ?), obczaj kanał kolesia, przez dłuższy czas wrzucał fejk filmy i ludziska łykali jak pelikany - wcale bym się nie zdziwił, jakby bohater tego taga inspirował sie dokładnie tym kanałem który wkleiłem
@blackdog: o kurde... spędzam sporo czasu na mirko, ale tego tagu jeszcze nie widziałem O_o
Ja tylko dodam, że czym gorsza jakość nagrania tym łatwiej coś takiego wykonać....
@blackdog: o, mogłam to tu też wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
łatwiej sobie ludziom wmówić i wytłumaczyć, że zamieszkały u niego duchy, niż to, że gościowi się po prostu chciało w to bawić, bo liczył na hajs z youtuba, plusy na mirko, jakąś atencję, chce porobić sobie jaja z ludzi, czy że zwyczajnie ma takie hobby i próbuje swoich sił w takich rzeczach. komu by się przecież
@Knopix: to jest film który pokazuje jak on fejkował, popatrz na kanał, przez kuuuuuuuppppe czasu wrzucał filmy niby z "poltergeistem", o niebo lepszej jakości (a nie takie gówno jakby @BQP krecił to nokią 3210 albo kamerką za 15 zeta), ludziska łykali, później (m.in. w tym filmiku) się przyznał że to wszystko były fejki i pokazał jak to robił

@blackdog: nie o to chodzi że takie wałki są i można robić, chodzi o to że @BQP robi coś ciekawego tak czy siak.

Jeśli to fejk (a tak jest) to będzie niezła afera, a wykop się aferami żywi.
Jeśli to nie fejk to będzie jeszcze ciekawiej.

Aczkolwiek, żadna z tych opcji nie daje tobie, ani żadnemu innemu gimbusowi, prawa do zaśmiecania tego tagu poprzez posty typu "hehe ludzie w to wierzo