Wpis z mikrobloga

Rozśmieszyła mnie dzisiejsza sytuacja.
Ostatnio zaczęłam mocniej malować usta +koturować je(dla niebieskich wizualnie powiększać).
Przyszłam do szkoły i słyszę od koleżanki:
- A PO CO TY KONTURUJESZ USTA, I TAK MASZ DUŻE, SĄ TROCHĘ WYZYWAJĄCE.
- Aha, ok. I po co mi to mówisz?
- NO NIE PASUJĄ CI TAKIE.
Fajnie, fajnie. Tylko, czemu mówi mi to osoba która ma usta wielkości nitki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wstawiam zdjęcie WYZYWAJĄCYCH UST. Dlatego 1/4 #pokazmorde dla #atencyjnyrozowypasek

#niewiemjaktootagowac #logikarozowychpaskow
R039 - Rozśmieszyła mnie dzisiejsza sytuacja. 
Ostatnio zaczęłam mocniej malować ust...

źródło: comment_by1GfYkulzMaOg45Uo6HqpyAlJQs7IH1.jpg

Pobierz
  • 376
  • Odpowiedz
Dosyć tego gówna, ja #!$%@?ę codziennie na mirko jakieś #!$%@? o dupie szopena. Narzekają na zboczeńców z tagów anime, a sami dają po 100 plusów dla jakichś #!$%@? atencjuszek. #!$%@?, powinni zrobić jakieś nowe mirko dla atencjuszek i stulejarzy, żeby się #!$%@?. Gdyby moderacja nie banowała codziennie za wstawianie penisów to codziennie gorące byłyby zawalone od góry do dołu zdjęciami penisów i wpisami: "Ej fajny? Może przydałby się dłuższy", "Wszyscy wrzucają pindola
  • Odpowiedz
@michalo94: To się nazywa generalizacja stulejek.
Czyli jak panienka ma duże usta to na pewno jest głupia i nadaje się tylko do jednego?

Ja w swoim życiu poznałem więcej brzydkich głupich dziewczyn niż ładnych i głupich ;)
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Raczej zwykła statystyka. Praktycznie każda dziewczyna z takimi ustami którą spotkałem byłą typową, niezbyt inteligentną "laską".

Ja w swoim życiu poznałem więcej brzydkich głupich dziewczyn niż ładnych i głupich

Ja mogę powiedzieć tak samo, ale mogę też dodać, że żadna z tych ładnych i mądrych nie miała takich ust.

Niektóre stereotypy nie biorą się znikąd, a swoją statystyczną poprawność (czyli jaka część ludzi spełniających założenia stereotypu spełnia też jego
  • Odpowiedz
@michalo94: No ale skoro powołujesz się na statystykę, powinienes wiedzieć, że to nie reguła bo nigdzie nie ma na to dokładnych statystycznie danych a opieranie się na JEDNYM przypadku (zdjęcie tego różowego tutaj) to trochę niefortunne i nieprofesjonalne podejście do sprawy?
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Gdybym swoje twierdzenie opierał na tym jednym przypadku, to byłoby ono #!$%@?, ale jak już powiedziałem. Jeszcze żadna dziewczyna którą w życiu spotkałem, i która miała takie ustna, nie grzeszyła rozumem. Opierając się na moim doświadczeniu stwierdzam, że to nie jest atrybut mądrych dziewczyn.

Tak samo widząc gościa w dresach, czapce z daszkiem, nerce (kołczanie) i białych, albo czarnych butach Nike nie pomyślisz, że to pewnie jakiś sportowiec, tylko
  • Odpowiedz