Wpis z mikrobloga

#warthunder
Znacie jakiś sprawdzony sposób na zgubienie przeciwnika, który cały czas siedzi Wam na ogonie?
Zazwyczaj próbuję zmusić go do wyprzedzenia mnie kiedy nagle zmniejszę prędkość lub podciągnięcie do góry, ale to drugie rzadko kiedy się sprawdza.
Co polecacie?
  • 8
  • Odpowiedz
@tyktak:
Latanie nisko nad ziemią. W górach latanie na granicy rozbicia o skały. Często gracze tak bardzo chcą zestrzelić wroga, że sami uderzają w przeszkodę. Jeśli na ogonie siedzi nam coś większego to wystarczy latać w kółko. Te większe samoloty są mało zwrotne. Polecam też poszukać naszych sojuszników i lecieć w ich kierunku. Mi to parę razy uratowało skórę jak sojusznik nadleciał z pomocą.
  • Odpowiedz
@tyktak: Jeżeli grasz na AB to ja robię taki myk - najpierw WEP na maxa i uniki... DUŻO UNIKÓW. Później wysuwam klapy do lądowania (3x" ] "), gdy już się wysuwają, to przepustnica na zero i dalej uniki. 80% przypadków to wyprzedzenia. Trzeba być uważnym. Jeżeli widzisz, że cię wyprzedzi, to chowaj szybko klapy i po chwili przepustnica na 100%. Najczęściej po wyprzedzeniu idą w górę, więc nie zawsze jest
  • Odpowiedz