Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem tej produkcji. Wcześniej pokładałem nadzieje w #hextcg ale niestety gra okazała się mega nudna, a rozgrywka zbyt długa (przeniesienie MtG na komputer nie jest dobrym pomysłem).
#spellweaver jest fajnym balansem pomiędzy #hearthstone (który jest płaski oraz nie posiada prawie żadnych statystyk... kocham statystyki), a #magicthegathering czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój tej gry! :D

#spellweaver
  • 9
@Poncz: gram od wczoraj i muszę przyznać że bardzo mi się podoba, też się rozczarowałem hextcg (beta bardzo nie stabilna), czekam teraz na Magic Duels Origins (premiera chyba w wakacje) a do tego czasu będę męczył #spellweaver
@SzaryRycerzNaZielonymRumaku: wymagania mi na laptopie (jakiś 2-rdzeniowy procek intel'a 2,4Ghz (chyba) 4gb ram'u intel hd graphics win8.1) (co do parametrów mogłem się pomylić bo nie mam go teraz przy sobie) jak mówiłem grałem chwilę wczoraj i noe zauważyłem żadnych problemów a tle miałem jeszcze filmik na yt puszczony ;) sam nie sprawdziłem wymagań tylko zainstalowałem i działa xD

@charset: ja szybko dostałem ;0