Wpis z mikrobloga

@Vat19pl: Jakaś nazwa programu? zaraz wyjade w teren i jeszcze raz nagram w 1080/60fps i dokładnie się przyjrze.
A według ciebie nie powinna mieć problemu z obsługą 1080/60fps (26000kb/s)?
@mrbarry: gorszych kart już nie mogłeś wybrać, ADATA to najtańsze karty jakie są na rynku. Sprawdź nagrywanie w 30fps - jeśli będzie bez problemów to masz 100% pewności że to wina karty. Choć i tak zapewne tak jest.
Mam dwie takie karty w gopro i rejestrator i ne ma problemu. To swietna tania karta ktora ma trzy razy szybszy zapis niz wymagaja te kamerki wiec nie ma co przeplacac.
@breja: Coraz większe mam przeknoanie że po prostu procesor (Intel E8200) w komputerze nie wyrabia i przez to jest brak płynności.
@krupek: co nie kupiłem a daty byłem/jestem zadowolony. Najtansze to są chinskie podróbki a to jest markowa karta. Twoja teoria legła w gruzach krupek napisał że ADATA ma zapis 3x większy niż kamerka sony, a ja nawet napiszę że 4x
@mrbarry: jeżeli Ci obraz tylko szarpie (nie ma np. ucięcia obrazu że jest czarna klatka albo ze pliku się nie da odtworzyć) to możliwe że PC, choć z h264 nie powinno być problemów
@mrbarry: mi się ten plik nie tnie, w VLC w "Narzędzia" / "informacja o pliku" / "statystyka" pokazuje ilość zgubionych klatek. Na Core i5 3.4GHz zajęte 37%.
@breja: O kurde wczoraj ja cały czas patrzyłem na ilości zgubionych klatek ale dźwięku i właśnie coś mi tu buło nie halo, że cały czas zero. Jeżeli chodzi o zgubione klatki obrazu to ich ilość wynosi UWAGA 40%. Także ewidentnie procesor nie wyrabia.