Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ie


@MarianKolasa: daj kontakt do koleżnki bo bym wyruchał przynamniej 4 razy aż by nie wiedziała na jakiej planecie się #!$%@? znajduje za przeproszeniem.
Ładne cyski dla mnie ma, i fileta w sam raz jak lubię #!$%@?.
Takie rózowepaski maja umnie wżiecie #!$%@?
  • Odpowiedz
daj kontakt do koleżnki bo bym wyruchał przynamniej 4 razy aż by nie wiedziała na jakiej planecie się #!$%@? znajduje za przeproszeniem.

Ładne cyski dla mnie ma, i fileta w sam raz jak lubię #!$%@?.

Takie rózowepaski maja umnie wżiecie #!$%@?


@boyano: A #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY RUCHACZ NAJLEPSZY NA SWIECIE OO JAKA DOBRA ŚLEDZIOWA, PODKREŚLAM ŚLEDZIOWA CIPKA...
  • Odpowiedz
@boyano: o kurva,ale z ciebie ruchacz poza kotrolo. Kolezanka ma rece obrzydliwe, o ciele nie wspomne. Na #!$%@? dodawać zdjecie nago i zasłaniać cycki. Nie rozumiem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@boyano: porażka chwalić się tym na wykopie. Super że ruchasz..ale powiem co coś w tajemnicy CALY SWIAT SIE RUCHA a ty nie jesteś wygryw tylko dopiero co udało ci się wyjść z przegrywa! Więc to raczej smutne co zrobiłeś. Szkoda mi takich jak ty....:(
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kurajmo: ma 19 lat complu. Zagadaj do byle jakiej suczy bo jak mówi przysłowie "w każdej kobiecie #!$%@? dwie trzecie

@NaxZST: "nie mierz wszystkich swoją miarą "
  • Odpowiedz