Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ostatnie dwa odcinki trzeciego sezonu #banshee i wow...
Wiedziałem że będzie mocno bo cały ten sezon taki był, królik w poprzednich dwóch sezonach to była tylko przystawka (z królika), postanowiłem że na trzeźwo już nie będę oglądał tego serialu bo jest za mocny i muszę się zrelaksować piwkiem przed i w trakcie żeby ogarnąć to stężenie akcji/fabuły ;)
Nie inaczej był dzisiaj z dwoma ostatnimi odcinkami, wypiłem wszystko co miałem pod ręką i piję dalej żeby ochłonąć po tym co się #!$%@?ło :D
Ten serial jest tak dobry że czuję się jakbym był tam, jakbym był jego częścią, jakby Banshee było moim miastem, reżyseria jest tak genialna że ja jako widz czuje się jako osoba która stoi tam i obserwuje ich życie, muzyka tak genialna że szukam, włączam i słucham godzinami, aktorzy tak pięknie grają że nie potrafię tego ubrać w słowa, postacie tak ciekawe i wielowątkowe że każdy z nich zasługuje na osobny serial lub jakis spinoff, różowy mnie pytał o skrót wydarzeń bo dla niej Banshee jest zbyt brutalne, spytałem o kogo pyta bo nie dałbym rady opisać jednej postaci a jedynie jej streszczenie, każdy ma swoją historię, każdy jest wyjątkowy a to wszystko razem jeszcze bardziej dodaje ognia całości.
Rano będzie smutek że rok czekania na kolejny sezon, dzisiaj jeszcze kurz opada po wszystkim.
Dla mnie Banshee jest nr 2 na mojej liście seriali, mistrzostwo w każdym aspekcie, wszystko oceniam tam 10/10, wszystko :)
#seriale #lsocenia
Liquid_Snake - Obejrzałem ostatnie dwa odcinki trzeciego sezonu #banshee i wow...
Wi...

źródło: comment_846iNQYjN0dVNTSflZzM99OLQdDyqGtT.jpg

Pobierz
  • 5
@novyr9: szczerze to wolałbym żeby trochę zwolnili z tempem, jest za ostro, chcę takiego spokoju jak jeden z odcinków w drugim sezonie jak szerif chudł odebrał Carie z więzienia i pojechali zobaczyć ten domek, nic to nie wniosło do fabuły a nie mogę zapomnieć magii klimatu tego odcinka.