Wpis z mikrobloga

Spanie polifazowe, czyli 6 x 20 min - Dzień 13

Czas od ostatniego normalnego spania: 321h (14 dni, 13 nocy)
Czas drzemek łącznie: 31h 40min
Średni czas snu na dzień (w drugim tygodniu): 2h
Stan samopoczucia w chwili pisania posta: 9/10

Witajcie. Od razu ostrzegam, że dzisiejszy post jest bardziej organizacyjny, więc jeżeli kogoś nie interesuje, nie czytajcie! ( ͡º ͜ʖ͡º) A zatem do rzeczy. Jutro miną dokładnie 2 tygodnie od czasu rozpoczęcia eksperymentu. Jak ten czas szybko leci. No ale miało być o organizacji. Z racji tego, że eksperyment trwa już tyle ile trwa, podjąłem decyzję o małej zmianie w moich "publikacjach". Posty nie będą pojawiały się już codziennie. Raczej co dwa, trzy, może nawet więcej dni. Dlaczego spytacie? Na pewno nie z braku czasu, bo na to nie mogę narzekać ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest to jednak podyktowane faktem, że o ile początek eksperymentu obfitował w rozmaite wydarzenia (mniej lub bardziej ciekawe, ale jednak). Teraz natomiast powoli do eksperymentu wkrada się pewna monotonia. W sensie, nie monotonia w moim życiu, tylko w spaniu. Bo śpię co równe 4 godziny, jestem wyspany, nie ma żadnych problemów z zasypianiem/budzeniem się/brakiem snu (przynajmniej na razie i miejmy nadzieję, że tak zostanie). To powoduje, że jest mniej rzeczy do opisywania/zrelacjonowania na #spiepolifazowo

Oczywiście nie oznacza to że nie będę pisał, będę ale rzadziej i nie systematycznie. Jakbym mógł Wam nie dawać znaku, że jeszcze żyję ;p W końcu parę osób obiecało, że jak uda mi się spać takim "trybem" przez miesiąc, może dwa to też spróbują i trzymam ich za słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aaa bo bym prawie zapomniał, co tydzień będą podsumowania, tak jak to już było po pierwszym tyg., no i one będą systematyczne, i tak, jutro też będzie.

To chyba tyle w sprawie organizacji, do zobaczenia jutro, obiecuję, że podsumowanie tygodnia będzie bardzo wyczerpujące


----------------
- - - #spiepolifazowo - - - 2h dziennie - - - 14h tygodniowo - - - 60h miesięcznie - - - I tylko mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) - - -
----------------

#sen #senpolifazowy #takbylo #takbedzie
  • 14
  • Odpowiedz
@sebik3493: dziękuję :p
a jeszcze jedno. pijesz kawę albo zażywasz jakieś inne środki z kofeiną?
no i drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°) : jak z wysiłkiem, siłą? szybciej się męczysz, widzisz spadek formy?
no i trzecie. słabsza głowa jak pijesz alkohol? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@macabrankov: Właśnie co może wydawać się dziwne, czuję się cały czas wyspany i nie dostrzegam kondycyjnie/umysłowo żadnych negatywnych skutków, moja rodzina również, choć była nastawiona negatywnie do mojego eksperymentu, teraz mówią, że może jest w tym jakiś sens ;p
  • Odpowiedz
@Grubyarchi: 1. Nie, żadnych kaw, energoli i innych
2. Raczej nie mój poziom jak gram w kosza na tym samym poziomie, ale nie robię tego "wyczynowo", od czasu do czasu rekreacyjnie
3. O dziwo nie, też myślałem, że tak będzie
  • Odpowiedz
@Kacc: Tak z 3 godziny dziennie staram się leżeć dodatkowo, nie licząc snu oczywiście, zazwyczaj przy okazji jak robię co innego (np. czytanie książki zawsze na leżąco, przeglądanie internetu na komórce itd.)
  • Odpowiedz