Wpis z mikrobloga

Kolejna rzecz, która doprowadza mnie wprost do szewskiej pasji. Ci co dobrze znają Częstochowę na pewno poznają to skrzyżowanie. Do jazdy na wprost są dwa pasy z czego jeden przeznaczony jest dla busów i taksówek. Kompletny bezsens tego zjawisko na tej ulicy to już inna sprawa. Każdy, czy to wracając z pracy, czy z uczelni potrafi normalnie poczekać na odpowiednim pasie... no ale ! ZAWSZE znajdzie pan/pani zajebisty/-a, który czmychnie bus pasem albo wpycha się na lewy pas i myśli, że jest śmieszkiem poza kontrolo.. no #!$%@? nie jest. Każdy kto tak cwaniaczy powinien być skazany na tysiąc lat preparowania annusa przez samego Lucyfera ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może wychodzi ze mnie lekko cebula, ale zdania nie zmienię. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#czestochowa #samochody #januszemotoryzacji #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_LuVNIDMAyXeCfAUCR3ZSdRe1SWkJEcq0.jpg
  • 9
@Pan_Zagadka: Zwróć uwagę na jedną rzecz.

Ja jadąc tam pierwszy raz po zmianie organizacji też wpieprzyłem się na buspas i musiałem z niego uciekać. Spójrz na znak pionowy przed skrzyżowaniem - pokazuje 2 pasy do jazdy prosto bez zaznaczenia, że jeden z nich jest buspasem! Oznaczenia buspasa pojawiają się dopiero na jezdni (poziome) kilkadziesiąt metrów przed skrzyżowaniem. Często trudno już wtedy uciec na lewo.