Wpis z mikrobloga

Wynajmuję jedynkę w mieszkaniu 5-pokojowym i w pozostałych pokojach mieszkają różowe ( ). Jedna z nich jest ładna, nie powiem że nie, ale zdaje się, że ma chłopaka, bo często jakiś chuderlak o urodzie Włocha do niej przychodzi. Seksów i innych podobnych praktyk nigdy nie zasłyszano. 2 dni temu urządzała jakąś małą domówkę, ale współlokatorów nie zapraszała, tylko swoich znajomych. W kuchni gotowałem ryż i kurczaka (òóˇ) i przychodzi ona do kuchni po piwa z lodówki. Bardzo elegancko ubrana, nie mogłem się powstrzymać przed zmierzeniem jej od góry do dołu.
R: Co tam pichcisz?
Ja: Zestaw każdego nibysportowca - ryż i kurczak.
Po czym podeszła i przejechała mi ręką po klatce, a potem zmacała po bicepsie i przedramionach dość mocno badając ich twardość (coś innego było aktualnie twardsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)), komentując na koniec, że wcale nie potrzebuję żadnych diet. Nie powiem, jestem wolny i kiedy ładna kobieta Cię dotyka i prawi komplement, to było zajebiście. Wzięła piwo i poszła do towarzystwa. Ludzie wieczorem zaczęli wychodzić, a ja się w swojej jedynce rozebrałem i zacząłem ćwiczyć. Spocony jak wieprz słyszę pukanie do drzwi, na szybko wytarłem się ręcznikiem i w samych bokserkach otwieram drzwi, zakrywając część ciała ręcznikiem. Lekko już napity różowy patrzyła z góry na dół (nie, nie wyglądam dobrze, to efekt pompy i mokrego błyszczącego się ciała:D) i zapytała, czy nie chcę dołączyć do picia, bo już mało osób zostało i będzie weselej. Odpowiedziałem, że ćwiczę, śmierdzę i alkohol rzucam. Uśmiechnęła się i poszła. Dokończyłem trening, wyłączyłem muzykę, ubrałem na siebie jakieś szmaty, by nie iść półnagi w drodze pod prysznic.


  • 53
@oliwka666: ale co to jest charakter? jak spie do 17-tej, #!$%@? pizze, pije non stop piwsko, nie mam kasy na koncie to sie czuje jak gowno i szanse na to, ze wyrwe jakas 9/11 loszke sa ujemne. jak spie normalnie, zaczynam trenowac, jem jak czlowiek to nagle wszystko zaczyna sie ukladac :)
@oliwka666: Żeby nie było, nie krytykuję Ciebie tylko pewne zachowania które upatrzyłem u innych. Nie znam Twoich zwyczajów a to o czym pisałem to nie było odniesienie do historii powyżej :P No może w niewielkim stopniu.

A czy bajerant? Nie, absolutnie nie. Ujmę to tak, dotychczas większość różowych z którymi chciałem być prędzej czy później kończyła ze mną w związku. A jak chciałem się po prostu przespać z dziewczyną to też
@voswetchAi: Oczywko cumplu. Mi raczej chodzi o pewne umiarkowanie między przyjemnościami a kulturą ciała. Poznałem właśnie kilku gości którzy pomimo fenomenalnie wyglądającego ciała są stulejarzami. Mówię tylko że warto poświęcić trochę z wyglądu greckiego boga na rzecz przyjemności, szczególnie przyjemności socjalizujących. (Alkohol :D) Nie powinno się siedzieć w domu i tyć podobnie jak nie powinno się być niewolnikiem siłowni i diety.
@rskk: Bullshit :D

1. Bądź sympatyczny
2. Nie porywaj się z motyką na słońce, znaj swoje możliwości
3. Umiejętność rozmowy i flirtu z kobietami
4. Bądź lub umiej udawać osobę interesującą
5. Ubieraj się dobrze
6. Nie bądź brzydki
7. Bądź przystojny
8. Zadbaj o swoje ciało

To jest lista priorytetów które gwarantują podryw. Oczywiście w mojej skromnej opinii.
@voswetchAi: Dokładnie, mam to samo. Jak piję noc wcześniej, wstaję na kacu, jem kebaby i inne gunwa, czuję się zwyczajnie nieatrakcyjny. Poćwiczę, zjem chociaż dobry obiad, popiję wodą i od razu lepiej człowiek się czuje:)
@oliwka666: JAK JEST TRENING TO NIE MA #!$%@? SIE! Dobrze zrobiles. Przez najblizszy czas pewnie bedzie wiecej takich akcji-zagrywek ze strony wspollokatorki, ale kontrolujesz poped - kontrolujesz sytuacje. Podczas cwiczen jak sie wpada w amok, to ciezko sie oderwac. high five