Wpis z mikrobloga

Wynajmuję jedynkę w mieszkaniu 5-pokojowym i w pozostałych pokojach mieszkają różowe ( ). Jedna z nich jest ładna, nie powiem że nie, ale zdaje się, że ma chłopaka, bo często jakiś chuderlak o urodzie Włocha do niej przychodzi. Seksów i innych podobnych praktyk nigdy nie zasłyszano. 2 dni temu urządzała jakąś małą domówkę, ale współlokatorów nie zapraszała, tylko swoich znajomych. W kuchni gotowałem ryż i kurczaka (òóˇ) i przychodzi ona do kuchni po piwa z lodówki. Bardzo elegancko ubrana, nie mogłem się powstrzymać przed zmierzeniem jej od góry do dołu.
R: Co tam pichcisz?
Ja: Zestaw każdego nibysportowca - ryż i kurczak.
Po czym podeszła i przejechała mi ręką po klatce, a potem zmacała po bicepsie i przedramionach dość mocno badając ich twardość (coś innego było aktualnie twardsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)), komentując na koniec, że wcale nie potrzebuję żadnych diet. Nie powiem, jestem wolny i kiedy ładna kobieta Cię dotyka i prawi komplement, to było zajebiście. Wzięła p--o i poszła do towarzystwa. Ludzie wieczorem zaczęli wychodzić, a ja się w swojej jedynce rozebrałem i zacząłem ćwiczyć. Spocony jak wieprz słyszę pukanie do drzwi, na szybko wytarłem się ręcznikiem i w samych bokserkach otwieram drzwi, zakrywając część ciała ręcznikiem. Lekko już napity różowy patrzyła z góry na dół (nie, nie wyglądam dobrze, to efekt pompy i mokrego błyszczącego się ciała:D) i zapytała, czy nie chcę dołączyć do picia, bo już mało osób zostało i będzie weselej. Odpowiedziałem, że ćwiczę, śmierdzę i a-----l rzucam. Uśmiechnęła się i poszła. Dokończyłem trening, wyłączyłem muzykę, ubrałem na siebie jakieś szmaty, by nie iść półnagi w drodze pod prysznic.


  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oliwka666: Niekoniecznie... z kobietą trzeba jak wędkowaniem... zarzucić, pociągać kołowrotkiem, luzować, pociągać, luzować i tak w kółko... olać nie możesz w 100% bo gdy nie będzie widziała u Ciebie choć grosza chęci nie będzie chciała się wygłupić.
  • Odpowiedz
@pede87: Możemy zrobić eksperyment! Będę ją olewał bez zainteresowania i zobaczymy co się stanie :) bliższa znajomość ze współlokatorką to raczej nie jest najlepsze wyjście, ostudziło to trochę moje lekkie pożądanie :)
  • Odpowiedz