Wpis z mikrobloga

@Methagen:
A co cię obchodzi że ktoś gra w gry a ktoś drugi chce to oglądać? Ich sprawa.
A po za tym to nie jest sport tylko e-sport. To e oznacza że siedzisz na dupie a nie machasz nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Methagen: dlatego na gorze sa sportowcy, a pod nimi esportowcy.

Tylko nie moge zrozumiec czemu oni maja koszulki jakby grali w gale albo kosza - takie z szctucznego materialu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Methagen: Te "#!$%@? grające w gry komputerowe", to ludzie co grają w te gry po 8-10h dziennie. :) Gdybyś na chwilę przestał być ignorantem i zainteresował się lekko tematem, to byś dojrzał, że to dla nich coś więcej niż tylko "gry komputerowe" i niejeden został gwiazdą, bo poświęcił szkołę, znajomych i rodzinę by realizować swoje marzenie. A zamiast pisać durnoty na mirko, polecam dostosować się do czasów i pogodzić się
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena:
No przykro mi to mówić, bo sam nie mam absolutnie nic przeciwko esportowi i sam oglądałem rozgrywki w LOLu, ale muszę przyznać rację. Patrząc na zawodowych graczy LOLa nie sposób nie odnieść wrażenia, że ci ludzie wyglądają skrajnie niezdrowo - są brzydcy, niewysportowani, za chudzi albo za grubi, mają krzywe zęby, wady wzroku, niezdrową cerę. Nie mówię, że każdy z nich powinien być Adonisem, ale moim zdaniem robienie z
Flypho - @mistrz_tekkena: 
No przykro mi to mówić, bo sam nie mam absolutnie nic prz...

źródło: comment_zL3IETVO3eilI8ZEArde9Wva7PFbCNSG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jarzz: Ta. A ludzki mózg jest stworzony do myślenia o czymś więcej, niż pamiętanie, żeby postawić prawą stopę przed lewą, potem znowu lewą itd. Wszystko da się sprowadzić do absurdu.
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: @zerozero7:

No kuwra rzeczywiście. Przesiedzial w ciemnej piwnicy na brudnym pislaniu poslaniu. A znajomych i tak nie miał. Tylko nadopiekuncza matkę.

Szachy to gra dla nadludzi. Trzeba być inteligentnym nad wyraz, żeby osiągnąć cokolwiek. 0 szczęścia czysty skill. Nalogowe granie w komputer w gimbo gry dla podludzie. Amen.
  • Odpowiedz