Wpis z mikrobloga

Takie tam na obwodnicy Krakowa na full zapchanym aucie;p


Mam takie typa na fejsie. Znajomy dawny, zero kontaktu trzymam go tylko dla takich zdjęć.
Zbieram materiał dowodowy i można wysyłać na policję. Gdzie by tak nie jechał w Polsce to i tak za dużo.
Typowy dzieciaczek, któremu starzy dają hajs a on sam nie wie co to praca.
Chcesz auto masz, chcesz pić pij za starych hajs...
Nie ogarniam człowieka, publicznie chwali się jak wyprzedza ogromy korek jadąc pod prąd by później wjechać na chodnik bo coś jedzie z naprzeciwka. Typ chwali się fotami z różnych "zjadów" szybkich samochodów - raczej nie stoją na parkingach w krakowie by sobie popatrzeć na felgi a raczej się ścigają... Raz koleś się chwalił fotką (licznika plus GPS) w czasie w jaki przejechał z Krk pod Zielona Górę chyba ok 3h mu to zajeło...

#krakow #bekazpodludzi #samochody #kierowcy #idiota
M4h00n - > Takie tam na obwodnicy Krakowa na full zapchanym aucie;p

Mam takie typa...

źródło: comment_fvvOYL3prbzdbKvxlebsxykWfnnAvKrP.jpg

Pobierz
  • 14
@JaDamian: niestety kontaktu z typem nie mam. Znam go z LO (heh typ ledow maturę zdał). Tatuś najbogatszy w mieście to i autka ma.. teraz przeglądam jego fejsa i niestety typ pousuwał sporo video zdjęc, praktycznie nic nie ma =/
@MasterSoundBlaster: jedno nie ale ma video a raczej miał bo widzę, że usunął. Koleś ściga się gdzieś, ciągle daje jakieś info "myślałem, że M3 ma lepszego kompa" po czym w komentarzach dodaje "noo ścigałem ją, wyciągneliśmy 250 ale ją wziąłem" itp. teksty ;) i ściga nie mam na myśli wyłącznie po nocach ale i w dzień z innymi od tak jadąć "po bułki".