Wpis z mikrobloga

wiecie co mnie #!$%@? w fanach cs'a? nie wszystkich, to dobra gra, ponadprzecietna, ale najgorszy jest beton (zaraz po gimbusach)
ten betonowy fanbase CS'a jest najgorszy, chodzi mi o takich tepych sebiksow ktorzy grali z 10 lat temu troche w kafejkach w tego slynnego ceesa i nadal sobie pogrywali w 1,6 zapierajac sie rekami i nogami przed nowa wersja czyli GO ale wkoncu trza bylo przejsc na GO skoro scena sie przerzucila ale ich #!$%@? mentalnosc i ograniczony swiatopoglad pozostala w nich, takie osoby w ogole nie ogarniaja rynku gier i pewnie nawet nie wiedza czym bym halflife dla cs'a

a najbardziej zezuncji dostaje gdy #!$%@? taki pasha, albo nie izak zabieraja sie za inne gry, albo probuja kumac o co chodzi z zartami z gabenem (albo spolecznoscia na twitchu) ale oni w ogole tego #!$%@? nie czuja i wychodzi to tak #!$%@? zenujaco ze zapadam sie pod ziemie za kazdym razem gdy slysze gdy taki izak prosi gabena o kose z #!$%@? skrzynki
#gorzkiezale #csgo
  • 16
@marioczek: no wlasnie oni sami tego nie wiedza...
@Siegel: #!$%@? czlowieku i dajesz doskonaly przyklad tego ze jestes takim czlowiekiem, wiesz skad w ogole sie wziela pasta o ostrym jedzeniu? nie jestem fanem cs'a, nigdy nie bylem, doceniam ta gre bo jest po prostu dobra
ale fani sa slabi, spojrz na fanbase innych gier, oni sa o wiele bardziej tworczy, robia to co nieudolnie fani cs'a probuja
kopiowac i wychodzi
@goltus: a co ma pasta o ostrym zarciu wspólnego z csem? xD
nie daje ani troche #!$%@? o fanów jakichkolwiek gier ale pewnie twój ból dupy i te żale wynikają z tego, że cs ma wielką liczbe fanów i widać tylko tych gimbusów a nie tych normalnych
@AceProstoWGlace: nie bede z toba w taki sposob dyskutowal, nie mam zamiaru napinac sie przez internet gdzie argument sily nie ma znaczenia, rozumiesz? moze bym powiedzial sebiksowi, moze nie? nie dowiesz sie tego nigdy bo mnie nie spotkasz, ja tu poruszam inny temat
@ridim: co bys pomyslal o 40 letnim januszu ktory cytuje pasty z wykopu mimo tego ze nie ogarnia w ogole genezy ich powstania? zalosnie by wyszlo co nie? taka sama jest wlasnie spolecznosc cs'a

i murzynie prosba, cs nie przejmuje zadnego esportu, rozwija sie z roku na rok, tak samo jak kazdy inny duzy tytul nastawiony na esport
@goltus: Mnie #!$%@?ą osoby aroganckie i które mają wiecznie spięte zwieracze (może taki odruch z plebani) o całkowicie nietoksyczne zachowanie innych ludzi. Gjeneralnie ani mnie to ziębi, ani mnie to grzeje, gówno mnie to obchodzi, i nie pozdrawiam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@goltus: Dobra rozumiem chłopaku ze sie sfrustrowałeś ale jakim prawem nazywasz mnie murzynem? Sam mam 25 lat i pamiętam jak za gówniaka się grało sie w kafejkach bo mało kto miał kompa a o internecie to wogóle można było pomarzyc najpierw w queaka potem halflaife a potem w cs, i powiem ci nie pamiętam zeby tam jakieś sebixy były, głownie normalni ludzie którzy lubili spędzać czas przy grach.
@ridim: to jest taki mem rozumiesz? po co probujesz na sile byc smieszny? rozumiem ze nie kazdy musi byc obyty w takich rzeczach i wiedziec co oznacza kazdy mem wymyslony przez grupe jakis nerdow, ale po co kontynujesz ten festiwal zenady skoro tego nie rozumiesz? to samo wlasnie robia fani cs'a, ten beton