Wpis z mikrobloga

@jojko: G3 nie cieszy sie dobrymi opiniami, to znaczy wlasciciele chwala, ja sam nie mam, a ciezko sobie wyrobic opinie o telefonie po dwoch minutach w markecie, ale reszta grzmi, ze jest zle zoptymalizowany, przez duza rozdzielczosc bateria sie szybko wyczerpuje, sa lagi, a procesor sie nagrzewa.
@jojko:
G2 > G3

Chyba że potrzebujesz koniecznie slotu na SD. Ale ja bym poczekał na G4 albo Flexa2, albo w ogóle poszedł w innym kierunku, G3 niby teraz trochę się ogarnęło po aktualizacjach, ale i tak ludzie narzekają. I ta rozdzielczość idiotyczna żre baterie i niweluje różnicę wydajności
@jojko: Jeśli zależy Ci na baterii, to G3S powinien być lepszy, niż G3. No i Snap 400 nie jest tragiczny - dwóch cumpli ma Xperię M2 na tym samym układzie i sobie chwalą, mocno energooszczędny i wystarczający wydajnościowo układ. :)
Ja ogólnie mam G2 i nie widzę sensu zmiany na G3. Serio, kto w codziennym użytkowaniu rozróżni rozdziałkę 1920x1080 od 2560x1440? :D
@jojko: Ciezko powiedziec, ze tanszy bedzie lepszy, ale na pewno mozna powiedziec, ze drozszy nie jest wart swojej ceny. Jesli budzet cie cisnie, to moze jednak G2, a jesli nie to moze Z2/OPO, albo poczekaj jeszcze chwile na Zenfone 5 2015, bo tez ma byc konkretny i w przystepnej cenie.
@jojko: Tu Ci nie potrafię odpowiedzieć inaczej, niż na domysłach, bo wiem, że ten układ jest całkiem spoko i mulić nie powinien, ale cholera wie, czy LG czegoś nie skopało. Właśnie odpaliłem tę recenzję i oglądając "po łebkach" widzę, że tragedii nie ma. :)
@jojko: Dla mnie ważną różnicą jest to że g3s nie ma czujnika światła, trzeba sobie ręcznie regulować. Przez co dla mnie telefon był skreślony.