Wpis z mikrobloga

Przerzuciłem się na SH zobaczyć jak się gra, trzeba nadrobić trochę wiadomości bo kompletnie nie wiem jak tam wygląda calling range czy range dla 3bet/3bet blefu, chociaż na micro to i tak nie jest jakoś mega istotne zapewne, ale zawsze lepiej wiedzieć niż nie :)

Na koniec wrzucam rozdanie z agresywnym typem na deepach z serii "Co tu się #!$%@?ło"
http://www.cardrunners.com/pokertools/session/2807611/replay/

#poker
Pobierz Lanza - Przerzuciłem się na SH zobaczyć jak się gra, trzeba nadrobić trochę wiadomośc...
źródło: comment_20Q7GPH2q7aogUwc2AvWDZdUl9hRPMys.jpg
  • 7
@Wojt_ASR: ale on grał już 3 raz tak ze mną, że na river wrzutka, więc nie mogłem tego foldować po raz kolejny bo idąc takim tokiem rozumowania to każda karta na river może być dla niego dobra żeby wrzucać stacka :P
@Lanza: no ja nie wiem nawet na fisha bałym się tak zagrać bo on tu może trzymać 6x czy jakieś inne dziadostwo ale jak mówisz że tak ci robił (...) Co do sh to może dla fringowca okazać się mocno wariacyjne, jak coś zarabiasz na fr nl5-10 to na twoim miejscu tam bym został. Na sh ciekawi gracze są jest tam taki na nl2 wieloryb na 10k rąk u mnie koleś
@slonzaczynasieodtraby: normalnie przed flopem gram 4x na taki miniraise, ale z racji jego agresji dalem flat call, na turnie nie chcialem go wyrzucać, czekalem na wrzutke na riverze :P

@b4a3: na NL2 i 5 rozne wynalazki graja a i tak nie moge sie wydostac z tych stawek :P