Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Nie wiem skąd te heheszki. To pierwsze zdanie to tylko opinia. Natomiast blockchain może być używany w separacji od bitcoina i jest bardzo przydatną technologią (rozproszony konsensus).
  • Odpowiedz
Natomiast blockchain może być używany w separacji od bitcoina i jest bardzo przydatną technologią


@archlinuxuser: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) bez komentarza

ps. o tym to pogadaj z @Pepeo będziecie mieć temat do rozmów ;)
  • Odpowiedz
@pawlo74: Żeby nie było, jestem fanem bitcoina. Ale z tego mema będą się śmiać tylko ci, którzy nie rozumieją, że blockchain to dużo potężniejsza sprawa niż sposób na kryptowaluty.
  • Odpowiedz
Ale z tego mema będą się śmiać tylko ci, którzy nie rozumieją, że blockchain to dużo potężniejsza sprawa niż sposób na kryptowaluty.


@archlinuxuser: mieszasz pojęcia kolego i jest to z Twojej strony celowy zabieg ;) Ci co się z tego śmieją dokładnie wiedzą, że blockchain to potężniejsza sprawa niż kryptowaluty. To jak mało ludzi się z tego śmieje TERAZ świadczy jak mało ludzi wierzy w Bitcoin i jak niewiele osób
  • Odpowiedz
przestudiowałem większość kryzysów, mań, baniek, widzę jak to wygląda i do czego zmierza, schemat jest podobny do wydarzeń z każdych wieków naszej ery.


@maniakbitcoin: dokładnie, tylko dodam, że ludzie w Polsce nie wiedzą co to jest pieniądz jeszcze, nigdy się nad tym nie zastanawiali bo nie musieli. O pieniądzu wiedzą tylko tyle, że potrzebują go do życia.
Natomiast ludzie z takich krajów jak m.in. Argentyna czy Zimbabwe dokładnie wiedzą :)
  • Odpowiedz
@nico112: Zakładasz się o 100 zł? Że banki w ciągu 10 lat doprowadzą do bańki na kryptowalutach? O 1000 zł mogę się założyć że doprowadzą w ciągu 5-10 lat do baniek giełdowych ze spółkami związzanymi z startupami kryptowalutowymi. Będzie boom startupów kryptowalutowych na giełdach. Historia się powtarza odkąd istnieje ludzkosć tylko dziedziny sie zmieniają.
  • Odpowiedz
Historia się powtarza odkąd istnieje ludzkosć tylko dziedziny sie zmieniają.


@maniakbitcoin: jedyną rzeczą, której nauczyliśmy się z historii to to, że nic nie nauczyliśmy się z historii. Dlatego się powtarza i dlatego czego jak czego ale tego możesz być pewien.
  • Odpowiedz

Odnośnie tego artykułu: IBM pracuje nad własnym łańcuchem bloków dla klasycznych walut?
To jaka kryptowaluta ma szansę przetrwać wszystko ?
Dla mnie nie ma wątpliwości.
Ale bardzo wielu ludziom przysparza problemu zrozumieć o co chodzi z tymi krypto walutami i zwykłymi walutami ?
Którą walutę wybrać dolar ? złoty ? Zaraz, zaraz, Wielka Brytania chce stworzyć swoją kryptowalutę może wybiorę sieć funta ?
  • Odpowiedz