Wpis z mikrobloga

Jak wam się widzi taki trening?

_Poniedziałek
- Przysiad ze sztangą 5 serii x1 60/70/80/90/100%
- Przysiad ze sztangą 2 serie x3 80-90%
- Jakieś pierdoły

Wtorek
- Przysiad przedni ze sztangą 5 serii x1 60/70/80/90/100%
- Przysiad przedni ze sztangą 2 serie x3 80-90%
- Jakieś pierdoły

Środa
- Przysiad ze sztangą 5 serii x1 60/70/80/90/100%
- Przysiad ze sztangą 2 serie x3 80-90%
- Jakieś pierdoły

Czwartek
- Przysiad przedni ze sztangą 5 serii x1 60/70/80/90/100%
- Przysiad przedni ze sztangą 2 serie x3 80-90%
- Jakieś pierdoły

Piątek
- Przysiad ze sztangą 5 serii x1 60/70/80/90/100%
- Przysiad ze sztangą 2 serie x3 80-90%
- Jakieś pierdoły

Sobota_
- Przysiad przedni ze sztangą 5 serii x1 60/70/80/90/100%
- Przysiad przedni ze sztangą 2 serie x3 80-90%
- Jakieś pierdoły

Koksy robię to dobrze? Czy może powinienem jednak dorzucić niedzielę?

#mikrokoksy #silownia #heheszki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@churagan: single wole progressować po 10% i trzymać technikę w ryzach. Co 20% można się nieźle "zdziwić" ciężarem.
@berti: jasne, że się da, ale muszę dół pleców wzmocnić i przyzwyczaić do częstych dużych frontów, inaczej nie ruszę do przodu z podrzutem. Wczoraj zrobiłem pierwszy raz od dawien dawna taki fest fest low-bar, to jak zszedłem na dół z pochyleniem (jak twoje powerlifterskie podejscie) majac 100kg na sztandze, to
  • Odpowiedz
@shdw: ja zrobiłem po małej przerwie dwa dni z rzędu wysokie powtórzenia, teraz nie mogę chodzić, a do tego jutro 2h squasha przede mną i jeszcze planuję górę zrobić wieczorem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@berti: przejdzie Ci. Przy ostatnim podejściu do squat-week miałem tak samo. Trzeciego dnia aż mnie odpychało od siłowni jak magnes. A piątego już nie czułem, że coś robię :P
  • Odpowiedz
@shdw: robiłem tak przez 3 miesiące 5-7x w tyg- bardzo polecam.
Kolano odmówiło mi posłuszeństwa ale ten trening obnażył tylko zaszłości po poważnej i nie do końca zrehabilitowanej kontuzji, której nabawiłem się kilka lat temu. Myślę, że dla zdrowego osobnika z całymi więzadłami i pełnym zakresem ruchu w kolanie nie byłoby problemu. Planuję spróbować jeszcze raz po zrzuceniu wagi (aktualnie jest grubo i to też ma wpływ na kolana)

Kluczem
  • Odpowiedz
@polish95: nie, zainspirował mnie Bret "Glute Guy", T-Nation, system bułgarski i moje proporcjonalnie odstające od reszty przysiady :P
  • Odpowiedz
@polish95: Na smolova to @shdw ma za małego maxa. Takie stabilne 120 kg to minimum.
Ja zawsze jak chce poprawić wynik w konkretnym boju to zwiększam ilość treningów na ile się da i zawsze działa. Podczas robienia smolova wynik w wyciskaniu leżąc nic się nie ruszył (przez 3 miesiące). Wystarczyło zmienić 1 dzień klaty na 4 dni klaty i od razu siła poszła w górę :D
  • Odpowiedz
@owocliczi: Koleś wrzuca tutaj swój trening i pyta się czy git, czyli prosi o opinie. ty robisz wjazd na mnie bo zhejciłem ten trening. Ten trening jest tylko na nogi, więc czego oczekujesz od osoby która robi treningi typowo siłowe i kulturystyczne.
  • Odpowiedz