Wpis z mikrobloga

Elo Miry.
3 tygodnie temu kupiłam sobie #windowsphone i po miesiącu miałam dać drugą opinie na jego temat. Nie wytrzymam tygodnia ;). Zresztą dużo już widzę i następny tydzień raczej mnie nie zbawi, bo aplikacje te same. Wołam mireczki, które skomentowały mój wpis: @ZmutowanaFrytkownica @kaskaderMike @ceza @Zieloniutka @Zieloniutka @michalkosecki

Aplikacje faktycznie biedne w porównaniu do androida... #mirkowp troszkę zbagowane, aczkolwiek dużo przyjemniej się używa niż mirko w aplikacji wykopu na wp, bo tam nie ma gorących i lennyfejsików albo ja ich nie znalazłam... Messenger pokazuje mi nową wiadomość czasem w pasku powiadomień a nie pokazuje mi jak mam włączoną i rozwiniętą konwersacje... Tapatalk nie ma wersji nocnej i w ogóle jakiś jest biedny. Natomiast wp ma bardzo przyjemny słownik, który podpowiada słowa, które faktycznie chce napisać a nie jakieś z dupy jak czasem andro no i dzięki temu można szybciej wysłać wiadomość.
Podoba mi się to że mogę zrobić skrót do konkretnej strony internetowej i umieścić sobie na pulpicie ile aplikacji chcę, te kafelki to naprawdę fajne rozwiązanie w porównaniu do andro i przewijania tych podstron. Nic więcej sobie nie przypominam, nie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem, ale @ZmutowanaFrytkownica mnie ostrzegał że na pewno mi ten system zbrzydnie. Otóż nie, poleciłabym go z czystym sumieniem innej osobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bojowkawindowsphone
  • 12
a nie pokazuje mi jak mam włączoną i rozwiniętą konwersacje


@JestemMisiem: Pomaga cofnięcie się do głównego menu aplikacji i ponowne wejście w konwersację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JestemMisiem: To masz jakąś faję z Messengerem, bo u mnie działa jak należy (HTC 8X) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw. zrobiłem porównanie dziś w Saturnie, wziąłem Lumie 930 z wystawy i odpaliłem zdjęcia oraz mojego HTC i odpaliłem to samo. Jednocześnie nacisnąłem przycisk powrotu do startu i mój HTC był szybszy o ponad sekundę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Messenger pokazuje mi nową wiadomość czasem w pasku powiadomień a nie pokazuje mi jak mam włączoną i rozwiniętą konwersacje...


@JestemMisiem: @bezatencji: Też tak mam, to nie jest kwestia jednego usera. :P

@Czarny_Klakier: Gdyby na tych kaflach jeszcze coś się działo, to może tak...Jak na razie pasek powiadomień na androidzie jest 10x lepszy, niż powiadomienia i kafelki na WP.
@seth_pl: Ja z Samsung note na l1020 i to troche krok w tyl dla mnie. Apki wybrakowane, brak wielu, baterii nie da sie wymienić, IE nie dziala tak jakbym chcial, ale za to aparat spoko. A w sumie o niego mi najbardziej chodzilo