Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #programy #subiektywnaopinia

Do wczoraj Mailbird 1.6 był najlepszym destopowym klientem pocztowym. Od dzisiaj Mailbird 2.0 jest najlepszym desktopowym klientem pocztowym. Przyjazny interfejs, lekkość, robienie dokładnie tego co powinien zamiast miliarda zbędnych ustawień, trywialne w użyciu widgety spójnie integrujące inne aplikacje (kalendarz, dropbox, docsy itd.), estetyka. Wszystko to prowadzi do chęci kupienia wersji PRO (wersja darmowa ma limit 3 kont, dla mnie za mało :/ ), czego nie zrobiłem dla żadnego wcześniejszego klienta poczty, z Mailbirdem 1.6 włącznie.

Szczerze polecam: thunderbird, windows mail i interfejsy webowe nie mają szans. http://www.getmailbird.com/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rineo: Całkiem ciekawy. Boli brak synchronizacji kontaktów z gmailem. Oj bardzo boli. Więc na razie tylko testowo sobie posiedze. Ale jakby w tym kierunku podziałali to może być fajnie.
  • Odpowiedz
@crnilo: w tej chwili jest wtyczka "contacts manager", która pozwala na operowanie na "zebranych kontaktach" czyli tych wyciągniętych z Twojej poczty oraz import vcard np. wyeksportowanego z gmaila. Ale nie ma co się oszukiwać, to prowizorki, a synchronizacja jest jednym z najpopularniejszych requestów, również ode mnie :) Dobra informacja jest taka, że pracują nad nią, a oceniając po tempie wdrażania requestów jest to kwestia - pesymistycznie - kilku tygodni.
  • Odpowiedz