Wpis z mikrobloga

I proszę, nie pisz, że wszystkie baby są takie same


@sznytka: Nie no, wiadomo, Ty jesteś inna :*

A facetów "wedlug kryterium popularnosci wśród przyjaciółek" wybiera się w gimnazjum NIETAKIsuchyBatmanie


JASNE. ;]
  • Odpowiedz
Wydajesz się ograniczonym człowiekiem. Ciągle nawiązujesz do tego jaka jestem. Nie wiesz tego wiec się nie wypowiadaj. Widzę, że dalsza rozmowa z Tobą nie ma sensu. Zbaczasz z głównego tematu.
  • Odpowiedz
Wydajesz się ograniczonym człowiekiem. Ciągle nawiązujesz do tego jaka jestem. Nie wiesz tego wiec się nie wypowiadaj. Widzę, że dalsza rozmowa z Tobą nie ma sensu. Zbaczasz z głównego tematu.


@sznytka: Jestem jak najbardziej wolnym i myślącym człowiekiem. To co się tobie wydaje na mój temat, to w tej dyskusji sprawa drugorzędna, bo nie ja jestem jej podmiotem. Nie martw się, lubię to co piszesz- moje tezy same się bronią. Rozumiem też, gdybym robił ci jakieś wytyki i by cię to bulwersowało. Ale czegoś takiego z mojej strony tutaj nie ma, to tylko twoja interpretacja. :)

Ciężko nie nawiązać do tego jaka jesteś, skoro piszesz od samego początku "mi osobiście". Piszę o statystycznej większości i odnoszę się do twoich subiektywnych opinii, konfrontując je z moim doświadczeniem. Subiektywnych, oznacza, że są twoje. Skoro mowa o Twoich obserwacjach, to ciężko, abym przenosił je bezpodstawnie do ogółu jednocześnie uznając za jakiś dogmat. Może to ci się wydawać dziwne, ale dyskutuje się praktycznie zawsze na temat gustów, opinii, osób. Jak chcesz, to możemy porozmawiać o pogodzie. Tylko nie wiem po
  • Odpowiedz