Wpis z mikrobloga

@Shainefer: Odnośnie grubego gościa z dyskoteki oraz tego snorlaxa; spróbujmy połączyć te dwa zgoła inne przypadki, wyobraź sobie gościa na dyskotece, który zachowuje się opryskliwie, wręcz wulgarnie w stosunku do innych osób i uprzykrza innym zabawę, dodatkowo cały zapocony próbuje Cię obłapywać, co w tedy? "Oj pozwolę mu się dotykać bo jest grubiutki i nie chce go skrzywdzić", otóż nie, nie zrobiłabyś tak, pewno powiedziała byś "Odwal się spocony grubasie"
  • Odpowiedz
Ja tam mam smutną bekę z osób do któryś świadomości nie dociera, że poważna otyłość zawsze wynika z choroby i nie ma się z czego śmiać. Może to być coś nie tak z metabolizmem ale najczęściej są to problemy psychiczne. Zajadanie negatywnych emocji, jedzenie z nudów, jedzenie jako jedyna przyjemność w życiu, jedzenie pozwalające zapomnieć o samotności etc.
Nie wiem jak możecie myśleć, że ktoś zdrowy świadomie decyduje się na noszenie 30+
  • Odpowiedz
@g4rin: dziwne porównanie, ale nieistotne. Próbuję tylko pokazać hipokryzję ludzi w stosunku do otyłych, przy czym zaznaczam, że uważam otyłość za skrajne zaniedbanie i nikt mi nie wmówi, że to normalne ważyć 120kg, ale pamiętam jak ta dziewczyna dodała swoje zdjęcie (bez obraźliwych komentarzy, ot zwykłe #pokazmorde) i to co się działo pod nim to był jakiś armagedon, chyba dostałaby mniejsze baty gdyby napisała że jest tranwestytą
  • Odpowiedz
@Asp2ire: Choroby się leczy. A 30kg nadwagi nie przychodzi w ciągu jednej nocy. Ja się nie naśmiewam z grubasów, wszystko mi jedno jak wyglądają ale jak ktoś wrzuca zdjęcie w internet po to żeby ktoś mógł je skomentować to nie wiem skąd zdziwienie że część osób powie prawdę prosto z mostu.
  • Odpowiedz
@abcde: Nikt nie mowi o uzalaniu a zwyklym niegnojeniu ludzi ktorzy i tak maja problemy. Ja nie widze w komentarzu Parodii chamstwa tylko nieprzychylna opinie (ktorej ta dziewczyna i tak nie mogla przeczytac bo jest amerykanska nastolatka a nie siedzi tu z nami na mirko) na temat jej MINY. Czyli czegos co tamta moze zmienic w sekunde. W zamian Parodia zostala zmieszana z blotem za swoje slabosci: problemy z bulimia
  • Odpowiedz
@Asp2ire: Chamstwo to chamstwo i żadne tłumaczenie tego nie zmieni. I nie została zmieszana z błotem za swoje słabości tylko za to jak wyszła na zdjęciach które wrzuciła tutaj właśnie po to żeby zostały skomentowane. Oba komentarze są siebie warte. Tylko nie wiem czemu tak bardzo jej bronisz.
  • Odpowiedz